Setkání uživatelů 3D skenování 2015 - Dalešice

Pá 5.6.2015

Ve dnech 19. a 20. května proběhla připravovaná akce pro naše zákazníky Setkání uživatelů 3D skenování 2015 v krásném prostředí pivovaru Dalešice. Akci pořádáme každoročně pro naše zákazníky, kteří si u nás zakoupí některý z produktů hardware/software.

I letos byly na této akci představeny horké novinky od firmy Creaform, jejichž prezentace se ujal Marc-Antoine Schneider z Creaform France, který se akce také účastnil. Za 3D Systems/Geomagic products byli letos přítomni Michal Smolinski a Ute Konhäuser, kteří prezentovali haptic device (virtuální rydlo) a novinky ohledně produktů s hlavičkou Geomagic a k nim souvisejících maintenance.

Celá akce byla vedena lehce neformálně a v odlehčeném duchu. Mimo již zmiňovaných zahraničních prezentací byly pro zákazníky připraveny různé semináře o nových skenerech, novinkách a praktických ukázkách, tipech a tricích z používání 3D skenerů v praxi a podobně. Zpestřením byly bezpochyby také prezentace jednotlivých firem, které se semináře účastnily. Dle našeho názoru byla právě tato část pro ostatní velmi zajímavá a posloužila k porovnání, s čím se ostatní potýkají a jak jim 3D skenování pomáhá v řešení jejich projektů.

Po oficiální části následovala prohlídka staré a nové budovy pivovaru s poutavým výkladem, o jeho bohaté historii. Jak to vypadalo během natáčení Postřižin, úpadku a následnému znovuzrození pivovaru. Poté už přišlo na řadu ochutnávání místního živého moku s volnou zábavou a rautem. V mnohdy živých debatách si vyměňovali účastníci názory nejen na místní pivo, ale také zkušenosti ze skenování a různých projektů spojených se skenováním.

 

Ze všeobecně pozitivních reakcí usuzujeme, že se seminář vydařil a vedle oficiální části se nám podařilo také navodit příjemnou a přátelskou atmosféru k celkové spokojenosti zúčastněných.

Všem velice děkujeme za jejich přízeň a těšíme se na budoucí spolupráci. Již nyní spřádáme plány, kde hostit následující setkání a v jakém duchu ji budeme vést příští rok.

Na všechny se moc těšíme a věříme, že se ve zdraví setkáme zase příště.

 

Tým 3D skenování.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 Zástupce 3D Systems Michal S. 
  
  
  
  
 Geomagic Sculp 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 3D Systems produkty 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 Nástroj pro freeform modelování Sculp 
  
 Ute představuje novinky v software 
  
  
Záznamy Webinářů
Záznam webinářů
Odběr novinek e-mailem

Váše jméno:

Váš e-mail:

Kolik je 10 + 6? (antispam)

Kontakt

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno

e-mail: hsc@solidvision.cz
telefon: +420 533 433 111
IČ: 26280442, DIČ: CZ26280442