Konference uživatelů 3D skenování Radešín 2016

Po 6.6.2016

Ve dnech 1. a 2. června proběhla v Balónovém hotelu Radešín Konference uživatelů 3D skenování Radešín 2016. Na společném setkání byly představeny novinky pro rok 2016 a přes 30 účastníků se aktivně zúčastnilo bohatého programu konference, který byl rozčleněn jak do teoretických, tak do praktických bloků. (zde)

 

Hlavní novinkou pro letošní rok je nový 3D skener MetraSCAN 3D a dotyková sonda HandyPROBE Next. Tyto zařízení otevírají uživatelům nové možnosti v oblasti 3D skenování a přináší spoustu nových inovací.

 

V odpoledních dílnách si každý uživatel mohl pod vedením zkušeného technika připomenout funkce, které by mu mohli usnadnit práci a také si osvěžit samotnou práci se 3D skenerem. V druhé části těchto dílen jsme se zaměřili na jednotlivé programy a uživatelé si opět mohli vybrat, jaký program by si rádi připomenuli.

 

Po ukončení oficiální části konference jsme plynule přešli na společenský večer s grilováním a možností si zasoutěžit v našem kasinu. Gratulujeme vítězům:
1. místo: Levkiv Ruslan
2. místo: Učeň Oldřich
3. místo: Kotlan Roman

 

Jako tradici už považujeme závěrečnou procházku po okolí, kde se můžeme společně pobavit a protáhnout kosti po předchozím dnu. Jsme rádi, že většina účastníků se s námi vydává na tento krátký výlet a zakončuje celou akci při obědě.

 

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru a na hezkou vzpomínku připojujeme krátký videozáznam.

 

  
Záznamy Webinářů
Záznam webinářů
Odběr novinek e-mailem

Váše jméno:

Váš e-mail:

Kolik je 10 + 6? (antispam)

Kontakt

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno

e-mail: hsc@solidvision.cz
telefon: +420 533 433 111
IČ: 26280442, DIČ: CZ26280442