Geomagic CAPTURE 3D skener

Přesné skenování na profesionální úrovniGeomagic Capture 3D

Geomagic Capture je kompaktní skener využívající technologii modrého LED světla. Tento výjimečný skener snímá 3D povrch rychlostí téměř jeden milion bodů za 0.3 sekundy a je schopen pořídit digitální 3D data fyzického objektu s přesností až 0.060-0.118 mm.

Vylepšete svůj CAD Systém

Pro SolidWorks® a SpaceClaim existuje Geomagic Capture ve formě pluginu. Se Siemens® NX™, Solid Edge®, Creo®, Pro/Engineer® a Inventor®, je Geomagic Capture propojen skrze LiveTransfer(TM), který figuruje v Geomagic® Design™ X. Díky možnosti přímého skenování do Vašeho CAD programu lze nyní kombinovat klasické modelovací techniky, s novým modelováním ze skenu.

Capture to designZaloženo na osvědčené technologii

Geomagic Capture využívá funkcí předních technologií Geomagic a Rapidform, nyní Geomagic Solutions. Kombinací zkušeností těchto dvou lídrů ve zpracování 3D dat, můžeme zaručit nejsnazší a zároveň nejúčinnější způsob zpracování skenovaných dat v kombinaci s kompaktním a přesným skenovacím zařízením.

 

Vytvořeno pro rozličné možnosti použití

Přenosný skener a flexibilní software vytváří z Geomagic Capture ideální řešení pro použití v různých projektech počínaje výrobou, přes průmyslový design, automobilový průmysl, až například po tvorbu šperků. Díky této inovativní technologii mohou designéři z rozličných oblastí průmyslu velmi rychle vytvářet a upravovat návrhy přesně podle přání, představ a potřeb svých zákazníků.

Snížení nákladů na integraci a školení

S Geomagic Capture získáte jednotné a cenově dostupné řešení, které v sobě nese hardware, software a CAD. Vše je navrženo tak, aby 100% splňovalo maximální nároky na pohodlí a preciznost při Vaší práci. Díky homogennosti celého systému ušetříte čas a námahu, kterou je vždy potřeba vynaložit při implementaci a ladění systémů od různých výrobců. Geomagic Capture je připraven tak, že stačí pouze zapojit hardware, nainstalovat software a spustit neomezené možnosti Vaší kreativity.

 

 

Technické specifikace Geomagic Capture 3D

  Geomagic CAPTURE 3D

Rychlost skenování

0.3 sekundy na sken

Zorné pole (úhlopříčka)

172 - 260 mm

Zorné pole (X - Y)

124 x 120 mm - 192 x 175 mm

Pracovní vzdálenost

300 mm

Hloubka ostrosti

180 mm

Rozlišení

Průměrně bodů 985,000 na sken
Průměrně polygonů 1.97 millionů na sken
Vzdálenost bod-bod 0,162 mm (V centru objemu měření)

Přesnost

60 mikronů - 118 mikronů (um)

Kalibrace

Před-kalibrováno

 

Videa o produktu

Záznamy Webinářů
Záznam webinářů
Odběr novinek e-mailem

Váše jméno:

Váš e-mail:

Kolik je 10 + 6? (antispam)

Kontakt

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno

e-mail: hsc@solidvision.cz
telefon: +420 533 433 111
IČ: 26280442, DIČ: CZ26280442