Hobby 3D skenery

Stolní skenery nejsou nijak náročné na prostor a obsluhu. Cenově se pohybují výrazně jinde než skenery pro velmi přesné použití. Tyto skenery poskytují kompromis mezi velmi přesnými skenery s vysokými pořizovacími náklady a skenery pro domácí použití za nízké náklady.

 

Sense 3D Skener

Zachyťte svět a věci kolem Vás ve 3D, díky novému 3D skeneru Sense.Autentické postavičky novomanželů na svatebním dortu, soška oblíbeného domácího mazlíčka, ale také zmenšenina sporťáku, přátel, nebo třeba Tyranosaura Rexe. To vše a ještě mnohem víc lze vytvořit v kombinaci skeneru Sense a 3D tiskárny od společnosti 3D Systems.

Geomagic logo
Geomagic Sense obrázek 1 Geomagic Sense obrázek 2 Geomagic Sense obrázek 3  
       

Geomagic CAPTURE 3D scanner

Firma 3D Systems přichází na trh se svým vlastním 3D skenerem - Capture. Tento skener je optický a nabízí přesnost, která většině uživatelům postačuje. Skener má velmi jednoduché ovládání a může ho obsluhovat téměr kdokoliv.

Velkým přínosem je doplňkový modul pro skenování přímo do CAD systému SolidWorks, SpaceClaim, Geomagic.

Geomagic logo
Geomagic Capture obrázek 1 Geomagic Capture obrázek 2 Geomagic Capture obrázek 3  
       

DAVID LASER SCANNER

Tento 3D skener nabízí v současnosti dvě varianty provedení a pišní se velmi zajímavým poměrem kvalita/cena. Tento skener je určen převážně pro méně náročné uživatele, kterým ale bezpečně pomůže převádět jejich fyzické objekty na digitální 3D modely.

3D skenery DAVID-SLS a DAVID Laser kit se díky své nízké pořizovací ceně a kvalitě provedení, hojně využívá pro výuku na různých školách, kde pomáhá studentům demonstrovat metodu a princip 3D skenování.

DAVID laser scanner
David obrázek 1 David obrázek 2 David obrázek 3  

 

Záznamy Webinářů
Záznam webinářů
Odběr novinek e-mailem

Váše jméno:

Váš e-mail:

Kolik je 10 + 6? (antispam)

Kontakt

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno

e-mail: hsc@solidvision.cz
telefon: +420 533 433 111
IČ: 26280442, DIČ: CZ26280442