Open menu

peel 3D

peel 3d je 3D skener, vycházející z profesionální třídy ručních 3D skenerů Go!SCAN 3D. Skener je navržen tak, aby spolehlivě a bezproblémově skenoval a byl i cenově dostupný. Nemá žádné zbytečné designové vylepšení, aby se zdál zajímavější nebo přitažlivější. Jednoduše vám umožňuje provádět kvalitní 3D skenování malých, nebo velkých objektů a současně udržet rozpočet projektu.

peel 3D je schopen naskenovat většinu dílů bez přípravy, jelikož automaticky během skenování rozpozná tvar objektu a vytváří 3D model on-line. Potřebujete naskenovat něco rovného, nebo s opakujícími se tvary? Žádný problém! Tento 3D skener vám umožnuje používat i poziční body, díky kterým se za jakékoliv situace orientuje v prostoru a zaručuje tak správnou tvorbu 3D modelu.

Poptávka produktu

KAM_5K4_1567_800x640

Skenování dílů

Objekt i skener se během skenování mohou vůči sobě volně pohybovat. Při skenování tak máte neomezenou volnost pohybu a můžete tak naskenovat i místa, která jsou hůře dostupná. Není potřeba žádných přípravků ani speciálních příprav před skenováním. Během skenování se v programu ihned ukazují aktuálně nasnímaná data a obsluha tak vidí, které místa je potřeba doplnit. Není nutné čekat na žádné přepočty.

Edit_v2_800x640

Post-procesing naskenovaných dat

Dodávaný software peel 3D obsahuje funkce, které vám pomohou dosáhnout plnohodnotného a kvalitního skenu. Software vám nabízí možnost slučování více skenů do jednoho, záplatování, zarovnání skenu do souřadného systému, opravu pro 3D tisk a další funkce. Žádný jiný nízko nákladový skener vám toto neposkytne a nemusíte hledat další doplňkové software, v kterých byste upravovali naskenované data.

Export_800x640

Export 3D modelu

Software vám umožňuje naskenované 3D modely uložit v mnoha příponách. Všechny tyto formáty reprezentují polygonální model a lze je nahrávat do dalších aplikací dle potřeby.

Projekt s nativním skenem se dá uložit a kdikoliv v budoucnu se do něj vrátit a získat hrubé neupravené data.

Dostupné formáty exportu: .obj | .stl | .ply | .wrl | .fbx | .x3d | .ma |.zpr

Zaujal vás peel 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty