Open menu

peel 3

peel 3d je 3D skener, vycházející z profesionálního ručního 3D skeneru Go!SCAN 3D SPARK. Skener je navržen tak, aby spolehlivě a bezproblémově skenoval a byl i cenově dostupný. Jednoduše vám umožňuje provádět kvalitní 3D skenování malých, nebo velkých objektů a současně udržet rozpočet projektu.

peel 3D je schopen naskenovat většinu dílů bez přípravy, jelikož automaticky během skenování rozpoznává tvar objektu a vytváří 3D model on-line. Skener peel 3D umožnuje používat i poziční body, díky kterým se za jakékoliv situace orientuje v prostoru a zaručuje tak správnou tvorbu 3D modelu.

Orientační cena peel 3: 225 000Kč bez DPH
Orientační cena peel 3.CAD: 310 000Kč bez DPH

Poptávka produktu

peel 3-sub-application-Design-from-existing-object

PEEL 3 - NOVÝ 3D SKENER

peel 3 je nový 3D skener, který vychází z předchozích generací. Vývojáři vylepšili vlastnosti skeneru na základě uživatelských zkušeností. Jedná se o 3D skener, který za nízké pořizovací náklady nabízí kvalitní výstupy a rozmanité možnosti. Hlavními inovacemi jsou:

  • Navržen nový ergonomický design
  • Vylepšení uživatelského prostředí
  • Haptická odezva během skenování (vibrace skeneru)
  • LCD dotyková obrazovka na těle skeneru
  • Skenování pomocí projekce světelných čar (skenuje i tmavé povrchy bez úprav)
peel3.CAD-main

PEEL 3.CAD PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ

peel 3.CAD je všestranné řešení s pestrou škálou nástrojů pro provádění reverzního inženýrství. 3D skener peel 3 si poradí s naskenováním většiny povrchů a vytvoří v počítači 3D data reálného dílu. Tyto data lze exportovat v obecných formátech jako *.STL, *.OBJ,… Díky rozšíření .CAD můžete naskenovanými daty prokládat geometrické entity a ty následně přenášet do CAD modeláře pro další vývoj produktu.

TVORBA GEOMETRICKÝCH ENTIT | AUTOMATICKÉ POVRCHY | PROLOŽENÍ OBECNÉ PLOCHY | EXPORT DO CAD

peel3-Protection kit with case-2

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PEEL 3D

3D skener peel 3 lze rozšířit o příslušenství, aby byl váš skener v naprostém bezpečí a vydržel funkční co nejdéle. Výrobce nabízí tyto dvě rozšíření:

  • Ochranná sada – Ochranná sada peel 3 obsahuje odolné silikonové pouzdro, tvrzené sklo na ochranu obrazovky, nacvakávací kryt objektivu a navíječ kabelu na míru
  • Robustní kufr na peel 3 – Chraňte svou investici a mějte svůj 3D skener uložený v tomto vodotěsném, nárazuvzdorném a prachotěsném robustním kufru. Silný a lehký, je dostatečně malý, aby se vešel i do přihrádky nad hlavou v letadle!

Zaujal vás peel 3?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty