Open menu

peel 3D

peel 3d je 3D skener, vycházející z profesionální třídy ručních 3D skenerů Go!SCAN 3D. Skener je navržen tak, aby spolehlivě a bezproblémově skenoval a byl i cenově dostupný. Nemá žádné zbytečné designové vylepšení, aby se zdál zajímavější nebo přitažlivější. Jednoduše vám umožňuje provádět kvalitní 3D skenování malých, nebo velkých objektů a současně udržet rozpočet projektu.

peel 3D je schopen naskenovat většinu dílů bez přípravy, jelikož automaticky během skenování rozpozná tvar objektu a vytváří 3D model on-line. Potřebujete naskenovat něco rovného, nebo s opakujícími se tvary? Žádný problém! Tento 3D skener vám umožnuje používat i poziční body, díky kterým se za jakékoliv situace orientuje v prostoru a zaručuje tak správnou tvorbu 3D modelu.

Poptávka produktu

IMG_4371_600x600

peel 3D 2

Peel 2 je nová generace 3D skeneru v této kategorii. Tato nová verze 3D skeneru vám umožnuje jednoduše skenovat objekty do 3D včetně textury. Pokud tedy nehledáte 3D skener pro přesnou metrologii, je peel 3D 2 ideální volbou. Tento 3D skener se vyznačuje jednoduchým a všestranným použitím.

  • Skenování objektů včetně textury
  • Nová možnost pozicování na základě změn barevné textury

Orientační cena peel 2: 190 000,-Kč bez DPH

IMG_7486

peel 3D 1

Peel 1 je univerzální 3D skener vytvořen pro zákazníky hledající levné řešení pro 3D skenování. Tento optický skener vám umožňuje skenovat objekty bez textury a získat 3D modely pro další využití. Uživatelé hledající 3D skener za nižší pořizovací cenu s kvalitním výsledkem budou plně spokojeni.

  • 3D skenování bez textury
  • Nižší pořizovací cena

Orientační cena peel 1: 155 000,-Kč bez DPH

Zaujal vás peel 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty