Open menu

SENSE 3D

Autentické postavičky novomanželů na svatebním dortu, soška oblíbeného domácího mazlíčka, ale také zmenšenina sporťáku, přátel, nebo třeba Tyranosaura Rexe. To vše a ještě mnohem víc lze vytvořit v kombinaci skeneru Sense a 3D tiskárny od společnosti 3D Systems.

Sense 3D skener je plně integrovaný do Cubify.com a do 3D tiskáren Cube od 3D Systems. Skeny lze uploadovat do cloudu pro tisk z různých materiálů na Cubify.com, nebo přímo poslat do Vaší osobní 3D tiskárny.

Poptávka produktu

print_pack_banner_sense_design

Skenujte malé, skenujte velké, skenujte všechno

Sense 3D skener skenuje věci malé, ale i velké, obličeje, ale i celé postavy. Sense 3D skener má ve své třídě asi největší rozsah skenování na trhu, co se velikosti skenovaných objektů týče. Automaticky pozicuje snímky a vytváří plynulou 3D polygonovou síť. Je možné skenovat objekty až do velikosti 2,5 x 2,5 m. Vše, co je potřeba, je připojit skener SENSE do Vašeho osobního tabletu s operačním systémem Windows8 a můžete skenovat.  Je to opravdu tak jednoduché.

print_pack_banner_sense_sculpt

Upravujte s jistotou

Program pro ovládání Sense 3D je naprosto intuitivní, rychlý a velmi snadný pro používání. Zpracovává skeny už během několika sekund, uzavírá díry ve skenu a umožňuje okamžité použití výstupních dat pro 3D tiskárny. Není zapotřebí žádná předchozí zkušenost s modelováním. Důležité je pouze chtít.

Zaujal vás SENSE 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty