Open menu

MetraSCAN 3D 70

MODEL: MetraSCAN 3D + HandyPROBE
Sériové číslo: 530032
Rok výroby: Březen 2011
Cena: na vyžádání

MetraSCAN 3D je mobilní optický skener, neboli CMM (Coordinate Measuring Machine). Je v současné době stále tím nejpřesnějším systémem ve své kategorii, který se používá pro 3D skenování. Řešení MetraSCAN lze používat v jakémkoliv pracovním prostředí, ať už v laboratoři, v dílně, nebo venku. V kombinaci s dotykovou sondou HandyPROBE nabízí toto měřicí pracoviště kompletní řešení pokrytí všech oblastí potřeb našich zákazníků.

Poptávka produktu

MetraSCAN_In_Action5_RTI_High

Popis 3D měřicího systému

Kompletní zařízení MetraSCAN se skládá z reference C-TRACK, kontrolní jednotky, skeneru MetraSCAN a dotykové sondy HandyPROBE. Přesnost zařízení je 0,085 mm, respektive 0,055 mm v závislosti na zvolené velikosti operačního prostoru.

Zařízení složené z MetraSCAN a HandyPROBE lze využít rychle a všestranně pro všechny typy procesů měření, ať už jde o kontrolu kvality, nebo rozsáhlou aplikaci reverzního inženýrství pro díly do velikosti až 10 m.

 

Skener MetraSCAN 3D umožňuje kreativně rozšiřovat pracovní prostor skenování, bez ztráty přesnosti měření. Ve srovnání s jinými 3D skenery, které jsou kombinovány s kloubovými rameny, umožňuje MetraSCAN 3D naprostou volnost pohybu, což vede ke zvýšení rychlosti a produktivity měření.

MetraSCAN 3D se hodí prakticky do všech odvětví průmyslu, kde je potřeba měřit a dokumentovat velké objekty s vysokou přesností.

Zaujal vás MetraSCAN 3D 70?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty