Open menu

VXinspect

VXinspect je výkonný a intuitivní 3D inspekční software, který obsahuje všechny nástroje pro inspekci výrobního procesu (FAI) a kontrolu kvality.
VXinspect nabízí jednoduchou integraci pro kontaktní (dotykové) a bezkontaktní (3D sken) měření v mnoha výrobních aplikacích. Rozměrový kontrolní software je navržen pro použití v kombinaci s přesnými měřicími přístroji HandyPROBE, MetraSCAN 3D a HandySCAN 3D.

Software obsahuje všechny potřebné funkce pro vytvoření kompletního kontrolního procesu. Tento inspekční proces lze pak použít pro sériovou kontrolu dílů. Intuitivní rozhraní zajišťuje efektivní práci a zamezuje ovlivnění kvality měření obsluhou. K dispozici je i rozměrové měření a vyhodnocení geometrických tolerancí (GD&T).

Poptávka produktu

VXinspect_2020_snapshot_promo_1

Možnosti programu VXinspect

VXinspect je výkonný a intuitivní 3D inspekční software, který obsahuje všechny nástroje pro inspekci výrobního procesu (FAI) a kontrolu kvality. VXinspect nabízí jednoduchou integraci pro kontaktní (dotykové) a bezkontaktní (3D sken) měření v mnoha výrobních aplikacích.

Rozměrový kontrolní software je navržen pro použití v kombinaci s přesnými měřicími přístroji HandyPROBE, MetraSCAN 3D a HandySCAN 3D. Software obsahuje všechny potřebné funkce pro vytvoření kompletního kontrolního procesu.

Zaujal vás VXinspect?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty