Naše portfolio služeb obsahuje tyto možnosti:

3D SKENOVÁNÍ

Nejčastější a nejžádanější služba je obecné skenování. Převádíme fyzické 3D modely do počítače v digitální podobě. Cena této služby se odvíjí od složitosti dílu a požadovaného výsledku (zpracování dat (IGS, STL, STEP, SLDPRT, IPT...), úprava dat, textura atd.). Model je možné poslat nebo si vyžádat skenování v terénu.

První krok při poptávání služby skenování je zaslání e-mailu s náhledy na daný díl, jeho
rozměry a požadovaným výsledkem (STL, IGS, parametrický model, porovnání, ...).


3D SKENOVÁNÍ + KONSTRUKCE

Firma SolidVision vlastní konstrukční kancelář SolidCON, s.r.o., která nám pomáhá zpracovávat náročnější a rozsáhlejší zakázky. Ve spolupráci s konstrukční kanceláří SolidCON jsme schopni aplikovat reverzní inženýrství na složitější díly, vyrábět nové prvky a díly v závislosti na skenovaných datech a provádět analýzy. Zákazník tedy nemusí koordinovat práci dvou různých firem.


3D SKENOVÁNÍ + OBRÁBĚNÍ

V případě plně komplexního řešení, které zahrunuje i výrobu kopie nástroje nebo dílu, máme k dispozici plně vybavenou dílnu s CNC stroji, kde na základě poskytnutých dat můžeme začít obrábět.


3D SKENOVÁNÍ + VIZUALIZACE

Po naskenování dílů lze pro marketingové účely zhotovit 3D modely, které vypadají jako originály a okem téměř nelze poznat, že jde o modely. Spolupracujeme s externím vizualistou, který dokáže modely "oživit" a dosáhnout tak úžasných výsledků. Náhled na již zhotovené modely najdete na 3d-banka.cz


ZPRACOVÁNÍ DAT

Obdrželi jste naskenovaná data a nevíte, co s nimi dál? Jako prodejci software pro zpracování dat je umíme perfektně používat a můžeme Vám tedy pomoci dojít ke zdárnému cíli. Využití profesionálů ke zpracování dat má za následek ohromnou úsporu času a rychlost úprav. Ke zpracování dat využíváme tento SOFTWARE.

 

Záznamy Webinářů
Záznam webinářů
Odběr novinek e-mailem

Váše jméno:

Váš e-mail:

Kolik je 10 + 6? (antispam)

Kontakt

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno

e-mail: hsc@solidvision.cz
telefon: +420 533 433 111
IČ: 26280442, DIČ: CZ26280442