Open menu

O nás a co nabízíme

V oblasti 3D skenování a zpracování dat po 3D skenování se pohybujeme od roku 2007. Jsme sehraný tým s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi 3D skenování. Naše oddělení 3DSCAN je součástí společnosti SolidVision, s.r.o., která je předním dodavatelem CAD softwaru SOLIDWORKS a softwaru pro obrábění SolidCAM. SolidVision, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002 a je výhradním distributorem kanadských 3D ručních skenerů značky Creaform.

3DSCAN se zabývá:


Prodej 3D skenerů, CT skenerů a softwarů

Všechny námi nabízené produkty máme a plně je ovládáme. Jsme vám tedy schopni předvést výhody námi nabízených řešení. Provedení praktické prezentace přímo u zákazníka je našim běžným standardem. Rádi vám technologie předvedeme přímo na konkrétních dílech, ukážeme tak celý proces od skenování až po zpracování dat do požadované podoby. Samozřejmě zodpovíme na všechny vaše dotazy.


Zakázkové 3D/CT skenování, zpracování dat

Cílem naší firmy je neustálé rozšiřování nabízených produktů a služeb. Neustále inovujeme naše vybavení a můžeme tedy nabídnout využití špičkových technologií. Pokud patříte mezi firmy, které tyto technologie využijí jen občas, nabízíme vám možnost spolupracovat formou služby, a dosáhnout tak profesionálních výsledků bez nutnosti pořízení zařízení. Rádi pro vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku.


Automatizované pracoviště pro kontrolu dílů

Robotické 3D skenování umožňuje provádět nepřetržité skenování požadovaných dílů bez zásahu operátora. Nabízíme jak pracoviště na klíč, tak i otevřená řešení s možností vlastního přizpůsobení. Požadavky na kvalitu dílů jsou stále vyšší a je nutné reagovat i na nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců. Pomůžeme vám najít to správné řešení pro rozměrovou kontrolu vašich výrobků.


Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

Všechny kontakty naleznete v sekci Lidé ve firmě. Sídlíme v Brně a Praze.