Open menu

Reference

Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o. byla založena v roce 2004. Jsme audio nadšenci a milovníci akustiky. Vyrábíme produkty, které svou kvalitou i designem převyšují běžný standard. Naše výrobky se dostávají přímo na pulty obchodů a přináší potěšení lidem po celém světě. Tymphany je mezinárodní společnost, která dodává produkty pro známé světové značky v oblasti spotřební elektroniky, profesionálních studiových a pódiových systémů a měničů.

Ke stažení: 2022_07_Tymphany Acoustic Technology (pdf)

Engel strojírenská spol. s r.o.
Případová studie Video
Více informací

Skupina ENGEL se již po desetiletí drží stabilně v kurzu. Naším cílem je splnit vysoké standardy díky kompetenci a zkušenostem ve všech oblastech zpracování plastů. Jako výrobce vstřikovacích strojů na plasty s dlouholetými zkušenostmi se považujeme za hnací sílu v tomto odvětví.
V dynamickém a rozmanitém odvětví nastavujeme nové standardy pomocí inovací a vytváříme výhody pro naše zákazníky po celém světě.

Ke stažení: 202204-Engel strojírenská spol. s r.o (pdf)

SCHÄFER-SUDEX s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost SCHÄFER-SUDEX s.r.o. v Ledči nad Sázavou je jedním ze tří výrobních závodů německého rodinného podniku SCHÄFER WERKE. Pracujeme především s nerezovou ocelí, vyrábíme nejrůznější přepravní nerezové kontejnery IBC a tlakové nádoby pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl. Tradiční součástí naší produkce jsou také pivní KEG sudy.

Ke stažení: 2022_03-SCHAFER-SUDEX s.r.o (pdf)

P-Machinery a.s.
Případová studie Video
Více informací

Společnost P-Machinery se zabývá výrobou dílů a částí strojů pro dřevozpracující průmysl. Naším závazkem je poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby, které reflektují mezinárodní potřebu kvalitních nástrojů, které dodáváme zákazníkům po celém světě. Zákazníkům nabízíme odborný a individuální přístup tak, abychom vždy poskytli řešení přímo na míru.

Ke stažení: 2021_10_P-machinery (pdf)

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Firmu ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o. založil v roce 1991 Josef Žerníček. Jsme druhá generace rodiny a navazujeme na předchozí úspěšné období. Přibližně 70 % objednávek tvoří export do zemí Evropské unie. Výrobní program je zaměřen především na kovové transportní palety. Ty tvoří důležitou součást automobilového průmyslu, ale i dalších sfér. Naše firma se zabývá jejich výrobou více než 25 let.Zaměřujeme se také na komplexní strojírenskou výrobu.

Ke stažení: 2021_09_Zernicek (pdf)

Ryšavý s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost Ryšavý s.r.o. (dříve jako fyzická osoba Antonín Ryšavý) vznikla před více než 30 lety a jejím hlavním zaměřením byla a je návrh a výroba tvářecích nástrojů pro stříhání, ohýbání či tažení. Postupem času firma Ryšavý s.r.o. začala nabízet pro své zákazníky taktéž lisování na vlastních lisech, návrh a stavbu jednoúčelových strojů, návrhy a výrobu přípravků (měřicí, obráběcí, svařovací apod.) a výrobu přesných dílů dle zákaznické specifikace. Výrobky jsou dodávány převážně do automotive, dále do elektrotechnického a dalšího kovozpracujícího průmyslu.

Ke stažení: 2021_06-Rysavy (pdf)

BRANO a.s.
Případová studie Video
Více informací

V současnosti je společnost BRANO a.s. z převážné části orientována na automobilový průmysl. Výrobní program tvoří zámky dveří, zámky a háky kapoty, opěrky, pedálová ústrojí, páky ruční brzdy, tlumiče, houkačky a další komponenty pro osobní, užitkové a nákladní vozy a také autobusy. K zákazníkům BRANO a.s. patří vedle Škody Auto i takové automobilky jako je General Motors, Suzuki, BMW, Toyota, Volvo, Ford, Volkswagen nebo PSA (Peugeot/Citröen).

Ke stažení: 2021_03-Brano (pdf)

ASV, výrobní družstvo
Případová studie Video
Více informací

ASV v.d. Solnice vzniklo transformací družstva VELOREX Hradec Králové v roce 1992. V současné době se zabýváme především kovovýrobou se zaměřením na drátěný program, zpracování plechů a trubek, sváření kovů, obrábění a práškové lakování. Máme vlastní nástrojárnu, metrologii a vývoj. Větší část našich výrobků je určena pro automobilový průmysl, např. rámy sedadel, dveřní táhla, komponenty zámků a mnoho dalších. Mimo automotive dodáváme výrobky pro nábytkářský průmysl a máme menší sortiment vlastních výrobků, jako např. motocyklová a cyklistická zrcátka, vozíky pod PC, podložky pod notebook, koupelnové doplňky, reklamní stojany atd.

Ke stažení: 2020_03_ASV-vyrobni druzstvo (pdf)

Doosan Škoda Power s.r.o.
Více informací

Doosan Škoda Power je moderní, dynamická firma dodávající vysoce účinné parní turbíny, které právem patří k nejlepším na světovém trhu. Parní turbíny vyrábíme více jak 100 let. Veškeré provozní zkušenosti, které jsme získali během této doby, jsme zapracovali do designu našich produktů.

Škoda Transportation a.s.
Více informací

Společnost Škoda Transportation, přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Škodovka je dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.Z dílen v hlavním plzeňském areálu putují k tuzemským i zahraničním zákazníkům moderní elektrické lokomotivy, soupravy metra, nízkopodlažní tramvaje a další důležité komponenty kolejových vozidel.