Open menu

Reference

Sécheron Hasler CZ spol. s r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost Sécheron Hasler Group je předním celosvětovým dodavatelem elektrických a elektronických bezpečnostních komponentů a trakčních napájecích měníren pro železniční dopravu. Nabízíme také řešení v oblasti obnovitelné energie, stejnosměrných sítí a jiných průmyslových systémů. Společnost Sécheron Hasler Group, která má hlavní sídlo ve Švýcarsku, zaměstnává přes 1300 pracovníků.

Ke stažení: 2022_12-Sécheron Hasler CZ spol. s r.o (pdf)

Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o. byla založena v roce 2004. Jsme audio nadšenci a milovníci akustiky. Vyrábíme produkty, které svou kvalitou i designem převyšují běžný standard. Naše výrobky se dostávají přímo na pulty obchodů a přináší potěšení lidem po celém světě. Tymphany je mezinárodní společnost, která dodává produkty pro známé světové značky v oblasti spotřební elektroniky, profesionálních studiových a pódiových systémů a měničů.

Ke stažení: 2022_07_Tymphany Acoustic Technology (pdf)

Engel strojírenská spol. s r.o.
Případová studie Video
Více informací

Skupina ENGEL se již po desetiletí drží stabilně v kurzu. Naším cílem je splnit vysoké standardy díky kompetenci a zkušenostem ve všech oblastech zpracování plastů. Jako výrobce vstřikovacích strojů na plasty s dlouholetými zkušenostmi se považujeme za hnací sílu v tomto odvětví.
V dynamickém a rozmanitém odvětví nastavujeme nové standardy pomocí inovací a vytváříme výhody pro naše zákazníky po celém světě.

Ke stažení: 202204-Engel strojírenská spol. s r.o (pdf)

SCHÄFER-SUDEX s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost SCHÄFER-SUDEX s.r.o. v Ledči nad Sázavou je jedním ze tří výrobních závodů německého rodinného podniku SCHÄFER WERKE. Pracujeme především s nerezovou ocelí, vyrábíme nejrůznější přepravní nerezové kontejnery IBC a tlakové nádoby pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl. Tradiční součástí naší produkce jsou také pivní KEG sudy.

Ke stažení: 2022_03-SCHAFER-SUDEX s.r.o (pdf)

P-Machinery a.s.
Případová studie Video
Více informací

Společnost P-Machinery se zabývá výrobou dílů a částí strojů pro dřevozpracující průmysl. Naším závazkem je poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby, které reflektují mezinárodní potřebu kvalitních nástrojů, které dodáváme zákazníkům po celém světě. Zákazníkům nabízíme odborný a individuální přístup tak, abychom vždy poskytli řešení přímo na míru.

Ke stažení: 2021_10_P-machinery (pdf)

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Firmu ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o. založil v roce 1991 Josef Žerníček. Jsme druhá generace rodiny a navazujeme na předchozí úspěšné období. Přibližně 70 % objednávek tvoří export do zemí Evropské unie. Výrobní program je zaměřen především na kovové transportní palety. Ty tvoří důležitou součást automobilového průmyslu, ale i dalších sfér. Naše firma se zabývá jejich výrobou více než 25 let.Zaměřujeme se také na komplexní strojírenskou výrobu.

Ke stažení: 2021_09_Zernicek (pdf)

Ryšavý s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost Ryšavý s.r.o. (dříve jako fyzická osoba Antonín Ryšavý) vznikla před více než 30 lety a jejím hlavním zaměřením byla a je návrh a výroba tvářecích nástrojů pro stříhání, ohýbání či tažení. Postupem času firma Ryšavý s.r.o. začala nabízet pro své zákazníky taktéž lisování na vlastních lisech, návrh a stavbu jednoúčelových strojů, návrhy a výrobu přípravků (měřicí, obráběcí, svařovací apod.) a výrobu přesných dílů dle zákaznické specifikace. Výrobky jsou dodávány převážně do automotive, dále do elektrotechnického a dalšího kovozpracujícího průmyslu.

Ke stažení: 2021_06-Rysavy (pdf)

BRANO a.s.
Případová studie Video
Více informací

V současnosti je společnost BRANO a.s. z převážné části orientována na automobilový průmysl. Výrobní program tvoří zámky dveří, zámky a háky kapoty, opěrky, pedálová ústrojí, páky ruční brzdy, tlumiče, houkačky a další komponenty pro osobní, užitkové a nákladní vozy a také autobusy. K zákazníkům BRANO a.s. patří vedle Škody Auto i takové automobilky jako je General Motors, Suzuki, BMW, Toyota, Volvo, Ford, Volkswagen nebo PSA (Peugeot/Citröen).

Ke stažení: 2021_03-Brano (pdf)

ASV, výrobní družstvo
Případová studie Video
Více informací

ASV v.d. Solnice vzniklo transformací družstva VELOREX Hradec Králové v roce 1992. V současné době se zabýváme především kovovýrobou se zaměřením na drátěný program, zpracování plechů a trubek, sváření kovů, obrábění a práškové lakování. Máme vlastní nástrojárnu, metrologii a vývoj. Větší část našich výrobků je určena pro automobilový průmysl, např. rámy sedadel, dveřní táhla, komponenty zámků a mnoho dalších. Mimo automotive dodáváme výrobky pro nábytkářský průmysl a máme menší sortiment vlastních výrobků, jako např. motocyklová a cyklistická zrcátka, vozíky pod PC, podložky pod notebook, koupelnové doplňky, reklamní stojany atd.

Ke stažení: 2020_03_ASV-vyrobni druzstvo (pdf)

Doosan Škoda Power s.r.o.
Více informací

Doosan Škoda Power je moderní, dynamická firma dodávající vysoce účinné parní turbíny, které právem patří k nejlepším na světovém trhu. Parní turbíny vyrábíme více jak 100 let. Veškeré provozní zkušenosti, které jsme získali během této doby, jsme zapracovali do designu našich produktů.