Open menu

Reference

ASV, výrobní družstvo
Případová studie Video
Více informací

ASV v.d. Solnice vzniklo transformací družstva VELOREX Hradec Králové v roce 1992. V současné době se zabýváme především kovovýrobou se zaměřením na drátěný program, zpracování plechů a trubek, sváření kovů, obrábění a práškové lakování. Máme vlastní nástrojárnu, metrologii a vývoj. Větší část našich výrobků je určena pro automobilový průmysl, např. rámy sedadel, dveřní táhla, komponenty zámků a mnoho dalších. Mimo automotive dodáváme výrobky pro nábytkářský průmysl a máme menší sortiment vlastních výrobků, jako např. motocyklová a cyklistická zrcátka, vozíky pod PC, podložky pod notebook, koupelnové doplňky, reklamní stojany atd.

Ke stažení: 2020_03_ASV-vyrobni druzstvo (pdf)

Doosan Škoda Power s.r.o.
Více informací

Doosan Škoda Power je moderní, dynamická firma dodávající vysoce účinné parní turbíny, které právem patří k nejlepším na světovém trhu. Parní turbíny vyrábíme více jak 100 let. Veškeré provozní zkušenosti, které jsme získali během této doby, jsme zapracovali do designu našich produktů.

Škoda Transportation a.s.
Více informací

Společnost Škoda Transportation, přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Škodovka je dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.Z dílen v hlavním plzeňském areálu putují k tuzemským i zahraničním zákazníkům moderní elektrické lokomotivy, soupravy metra, nízkopodlažní tramvaje a další důležité komponenty kolejových vozidel.

Kia Motors Slovakia s.r.o.
Více informací

Dňa 18. marca 2004 sa v Bratislave slávnostným podpisom zmluvy medzi spoločnosťou Kia Motors Corporation, výrobcom vozidiel svetovej kvality pre dynamických ľudí s mladých duchom, a vládou Slovenskej republiky oficiálne schválila výstavba prvého európskeho automobilového závodu Kia na Slovensku. Kia Motors Corporation sa rozhodla vybudovať svoj prvý európsky závod na základe neustáleho zvyšovania predaja a rastúceho trhového podielu v Európe. Toto rozhodnutie je tiež v súlade s plánom spoločnosti Kia stať sa jedným z popredných svetových výrobcov automobilov.

Koito Czech s. r. o.
Více informací

Společnost KOITO CZECH s.r.o., se jako dceřiná společnost japonské společnosti Koito Manufacturing Co. Ltd., hrdě hlásí nejen ke stoleté tradici výroby osvětlovací techniky, ale svými hospodářskými výsledky v posledních letech se významně podílí i na expanzi skupiny Koito v Evropě, a to v rámci výroby všech důležitých typů automobilové osvětlovací techniky. V roce 2016 si navíc Koito Czech připomíná 15 let od založení firmy v České republice a stvrzuje fakt, že patří mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele v rámci Ústeckého kraje.
Z výrobních linek žateckého závodu sjíždějí přední světlomety pro automobilky Toyota, Nissan, Suzuki, Renault, Daimler, Bentley, Volvo, Land Rover, Porsche či Audi.

YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.
Více informací

irma YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. je součástí společnosti YAPP Automotive Systems Co., Ltd., která sdružuje firmy specializované na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových systémů v automobilovém průmyslu. Centrála naší mateřské společnosti sídlí v Yangzhou v Číně, kde máme největší zastoupení – přes deset poboček včetně vývojového centra. Další pobočky jsou rovněž v Indii, Rusku, Austrálii, USA a samozřejmě v ČR.

Šmeral Brno, a.s.
Více informací

Šmeral Brno a.s. je firma s tradicí již od roku 1861. Za svoji více než 150-letou historii prošla naše společnost dlouhým vývojem svého zaměření, který začal slévárenskou výrobou, následovalo doplnění o strojírenskou výrobu až po rozhodnutí vyrábět tvářecí stroje vlastní značky v roce 1925. V současnosti jsou základem našeho výrobního programu tvářecí linky na klíč automatizované pomocí robotů nebo transferů a samostatné tvářecí stroje a další zařízení pro kovárny. Např. lisy a buchary pro zápustkové kování za tepla nebo kovací válce. Šmeral Brno je přední světový dodavatel strojů pro příčné klínové válcování ocelí a hliníkových slitin.

KONCERN DESIGN STUDIO s.r.o.
Více informací

Koncern Design Studio vzniklo v roce 2000 a jeho základ tvoří dvojice designérů Jiří Přibyl a Martin Imrich. Je specializované na průmyslový design, studio pracuje především pro mezinárodní společnosti. Poskytuje širší podporu při vývoji výrobků, která začíná už rešerží v daném oboru, přes zadání k vývoji a spoluprácí s marketingovým oddělením klienta.

DFK Cab, s.r.o.
Více informací

Společnost DFK Cab, s.r.o. se specializuje na výrobu kabin pro vysokozdvižné vozíky i pracovní, terénní, volnočasové a sportovní stroje širokého spektra značek a modelů. Díky stabilní kvalitě a konstrukčnímu řešení (chráněné průmyslovým vzorem) vyrábíme kabiny, které se postupně pro řadu značek z původní alternativy staly součástí jejich originálního příslušenství.

ZPS – Slévárna, a.s.
Více informací

Tradice naší slévárenské výroby čítá více jak 90 let. Počátky výroby odlitků ve Zlíně sahají do roku 1924, kdy byla slévárna založena jako součást továren Baťa a byla umístěna v centru Zlína. V současné době zaměstnáváme cca 360 pracovníků, náš roční obrat činí cca 520 mil. Kč
Naše znalosti a technologie nám umožňuje vyrábět hmotné, tvarově náročné odlitky z šedé, tvárné nebo vermikulární litiny a to i ve větších sériích. Samozřejmostí je kompletní servis pro zákazníka s důrazem na optimální konstrukčně-technologické řešení odlitku včetně návrhu použitého materiálu.