Open menu

Zakázkové 3D skenování

Naše portfolio služeb v oblasti 3D skenování obsahuje tyto možnosti:

Poptávka produktu

IMG_7642

1. 3D SKENOVÁNÍ

Nejčastější a nejžádanější služba je obecné skenování. Převádíme fyzické 3D modely do počítače v digitální podobě. Cena této služby se odvíjí od složitosti dílu a požadovaného výsledku (zpracování dat (IGS, STL, STEP, SLDPRT, IPT…), úprava dat, textura atd.). Model je možné zaslat k nám, nebo si vyžádat skenování v terénu. Pro realizaci služeb využíváme všechny naše 3D skenery a CT skener DeskTom.

První krok při poptávání služby skenování je zaslání e-mailu s náhledy na daný díl, jeho rozměry a požadovaným výsledkem (STL, IGS, parametrický model, porovnání, …).

vzorek

2. CT Skenování

Naše firma vlastní průmyslový tomograf DeskTom, díky kterému jsme schopni naskenovat velmi malé součástky nebo vytvořit 3D model dílů s nepřístupnými oblastmi. Tomograf pracuje v přesnostech jednotek mikronů a dokáže tak vytvořit počítačový model se všemi detaily reálného dílu. Tato data se následně dají použít třeba pro vyhodnocení pórovitosti, pro kontrolu sesazení dílů nebo vyhodnocení vnitřních rozměrů. Na nasnímaných datech je možné provádět i běžnou rozměrovou kontrola a nebo přemodelovat díl do CAD formátu.

HandyPROBE_Next_Optical_Portable_CMM

3. Měření pomocí dotykové sondy CMM HandyPROBE NEXT

Ne vždy je nutné skenovat celý povrch dílu pro komplexní vyhodnocení odchylek. Díky dotykové sondě můžeme velmi rychle kontrolovat svařence, přípravky a jiné díly vyžadující rozměrovou kontrolu. Pomocí dotykové sondy HandyPROBE NEXT dokážeme v současnou chvíli seřizovat přípravky a kontrolovat je. Dotyková sonda je bezdrátová a umožňuje tak práci i v náročných pracovních podmínkách.

CMM_1

4. Měření na souřadnicovém měřicím stroji (CMM)

Již také disponujeme souřadnicovým měřicím strojem (CMM). Náš měřicí stroj Zeiss Contura je vybaven sadou snímačů, otočnou hlavou RDS a pro měření tvarových ploch skenovací hlavou LineScan. Výstupem, který vám můžeme nabídnout, tedy může být nejen měrový protokol, ale i sken v podobě mraku bodů. Jsme tedy schopni pomocí stroje provést kontrolu výroby dílů, nebo použít data pro reverzní inženýrství.

Jawa_odlitek

5. ZPRACOVÁNÍ DAT

Obdrželi jste naskenovaná data a nevíte, co s nimi dál? Jako prodejci software pro zpracování dat je umíme perfektně používat a můžeme Vám tedy pomoci dojít ke zdárnému cíli. Využití profesionálů ke zpracování dat má za následek ohromnou úsporu času a rychlost úprav. Ke zpracování dat využíváme tento SOFTWARE.

Zaujal vás Zakázkové 3D skenování?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.