Open menu

Pro školy

Program Creaform ACADEMIA umožnuje školám zařadit pokročilou technologii 3D skenování do svých učebních osnov.

Cílem tohoto programu je umožnit školám dosažitelnou formou přístup k hardwaru a softwaru, který je běžně využívaný v komerčních oblastech 3D skenování. Absolventi mají po dokončení studia dostatek zkušenosti s danou problematikou a jsou schopni se snadněji přizpůsobit moderním podmínkám ve firmách, které tyto technologie používají.

V rámci programu Creaform ACADEMIA jsou k dispozici tyto varianty:

Poptávka produktu

ACA_1

Zakoupení 3D skeneru ACADEMIA

Pokud plánujete 3D skener využívat pro výuku nepřetržitě, vyplatí se tento 3D skener zakoupit a zařadit do učební osnovy. Už podle názvu se jedná o 3D skener určený výhradně pro vzdělávací potřeby a cena je uzpůsobena finančním možnostem neziskových organizací.

  • Na výběr  je ze tří modelů 3D skeneru (ACADEMIA 10, ACADEMIA 20  a ACADEMIA 50)
  • Ke skeneru je zdarma dodáváno 50 licencí software pro reverzní inženýrství (RE) a kontrolu kvality (QC)
  • Po zakoupení obdržíte výukové prezentace a materiály v českém jazyce
  • Připravené projekty pro RE a QC

Více o skenerech zde: http://www.3d-skenovani.cz/skenery/creaform-academia/

180504_4688_LabCMS_Academia

Zapůjčení 3D skeneru ACADEMIA

V případě, že byste chtěli do výuky začlenit technologii 3D skenování jen občasně, nabízíme vám možnost si 3D skener ACADEMIA pouze zapůjčit na vybrané časové období.

Při prvním zapůjčení budete zaškoleni na obsluhu tohoto skeneru a budou vám předány materiály pro výuku. Při dalším zapůjčení už zaškolení není nezbytné.

Pokud máte zájem o zapůjčení tohoto 3D skeneru pro vzdělávací účely, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Zaujal vás Pro školy?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.