Open menu

3D skenování

Ná této stránce naleznete všechny potřebné informace o možnostech skenování. Také si zde můžete stáhnout ukázkové soubory ze skenování a zpracování dat. Sami si tak můžete zkusit, jak se s kterými daty pracuje.

Poptávka produktu

IMG_6293

„Ani v nejdivočejších snech jsem si nepředstavoval, jakých věcí bude možné dosáhnout s 3D ručními laserovými skenery.“
Charles Mony, předseda Creaform

Už tento výrok Charlese Monyho mluví o tom, jak je 3D digitalizace přínosná. Tato technologie se používá v téměř každé oblasti běžného života, od průmyslu, přes navrhování obalů, až po zdravotnictví a umění. Největší výhodou ručních 3D skenerů je mobilita. Díky přenositelnosti je možné skenovat téměř cokoliv a kdekoliv.

IMG_2691

Všeobecně jsou 3D skenery zařízení, která jsou určena pro digitalizaci různých 3D objektů. Po digitalizaci objektu dostáváme 3D model v počítači, který můžeme upravovat v různých programech (např. pro reverzní inženýrství, kontrolu,…), popřípadě můžeme model použít jako data pro 3D tiskárnu.

Připravili jsme pro vás stručnou prezentaci procesu, od samotného nasnímání dat, až po zpracování naskenovaných dat do potřebného formátu: Proces 3D skenovani

Zaujal vás 3D skenování?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.