Open menu

VGStudio MAX

Špičkové softwarové řešení pro zpracování a analýzu dat průmyslové výpočetní tomografie, vhodné nejen pro nedestruktivní testování, ale i integraci do inovativních výrobních celků. Nástroj pro vizualizaci CT dat v průmyslových a vědeckých aplikacích. Umožňuje práci v rámci celého workflow, tedy od CT rekonstrukce do 3D objemových dat a jejich analýzu, až po různé varianty 2D/3D vizualizací a tvorbu působivých animací.

Poptávka produktu

2017-10-30 11_58_51-VGMETROLOGY_30_en.pdf

Oblasti použití

 

Pro specifické  účely v rámci každého oboru byl software pre-konfigurován a vybaven potřebnými moduly. Je však možné zvolit libovolnou kombinaci modulů tak, aby vyhovoval  pro danou aplikaci. Tyto  balíčky tak zároveň ilustrují typické oblasti použití průmyslového (metrologie, defektoskopie, NDT, simulace) a vědeckého (biologie, geologie, archeologie atd.)

Geometry | Material | Cast & Mold | Cast & Mold Enhanced | Oil & Gas | Complete

Modulární systém

Software VGStudio MAX se skládá z mnoha modulů, které jsou vypsány níže. Každý zákazník tak může ovlivnit, které všechny funkce potřebuje a nemusí tak kupovat celý program i moduly, které pro něj nejsou vhodné.

Zaujal vás VGStudio MAX?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty