Webináře pořádané týmem 3D skenování

Vážení návštěvníci,

na této stránce můžete shlédnout webináře představující produkty a řešení od firem, které se zabývají problematikou 3D skenování a následného zpracování dat. Všechny webináře jsou v češtině a jejich shlédnutí je bezplatné. Pokud Vás některý z webinářů zaujal a chcete se dozvědět více, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

 

Seznam webinářů:

1) Použití 3D skenerů HandySCAN 3D

2) 3D skener MetraSCAN a dotyková sonda HandyPROBE

3) Nové 3D skenery firmy Creaform

4) 3D skenery HandySCAN 3D a Go!SCAN 3D

5) Go!SCAN pro design, umění a archeologii

6) Tipy a triky pro HandySCAN 3D

 

1. Webinář - použití 3D skenerů HandySCAN 3D

V tomto webináři se věnujeme technologii HandySCAN 3D. Tyto skenery se vyznačují svou přesností, mobilitou a univerzálností. Přístroje lze používat téměř kdekoliv a umožnují tak nasazení v prostředí, kde ostatní technika selhává. Více o této technologii naleznete na stránce HandySCAN 3D.

Program webináře:

 • Představení naší firmy / naší práce
 • Představení 3D skenerů řady HandySCAN
 • Ukázka práce zařízení HandySCAN live
 • Zapracování dat ze 3D skenerů (kontrola naskenovaného dílu vůči CAD modelu)
 • Zapracování dat ze 3D skenerů (reverzní inženýrství)
 • Otázky, shrnutí


2. Webinář - 3D skener MetraSCAN a dotyková sonda HandyPROBE

V tomto webináři se věnujeme zařízení pro 3D skenování MetraSCAN a HandyPROBE. Tyto skenery se vyznačují svou přesností, mobilitou a univerzálností. Přístroje lze používat téměř kdekoliv a umožnují tak nasazení v prostředí, kde ostatní technika selhává. Skenery umožňují bezproblémové snímání i větších objektů.

Program webináře:

 • Představení naší firmy / naší práce
 • Představení 3D skeneru MetraSCAN a HandyPROBE
 • Živá ukázka skenování zařízením MetraSCAN 70
 • Zapracování dat ze 3D skenerů (kontrola, reverzní inženýrství)
 • Živá ukázka práce s dotykovou sondou HandyPROBE

 


3. Webinář - nové 3D skenery firmy Creaform

Tento webinář bude zaměřen na nové produkty firmy Creaform, která představila nové skenery na veletrhu Control. Nová generace 3D skenerů se vyznačuje novou koncepcí a obrovským nárůstem skenovací rychlosti a přesnosti. Ve webináři Vám představíme nové skenery HandySCAN 3D ,Go!SCAN 3D, novinky v software VXelements a program pro reverzní inženýrství VXmodel.

 


4. Webinář - 3D skenery HandySCAN 3D a Go!SCAN 3D

Tento webinář je zaměřen na podrobnější představení produktů HandySCAN a Go!SCAN. V průběhu webináře si podrobně ukážeme jak probíhá celý proces skenování od rozbalení zařízení až po export dat.

 


5. Webinář - Go!SCAN pro design, umění a archeologii

webinář věnovaný 3D skeneru Go!SCAN 50/20. Jedná se on nový optický, samo-polohovací skener od společnosti CREAFORM, který byl na trh uveden v polovině roku 2014. Skener Go!SCAN 50/20 používá LED bílé světlo a jeho největší výhodou je schopnost pozicování na přirozené prvky. Nepotřebuje tudíž žádné poziční značky, rameno ani jinou referenci. Jeho silné stránky ocení uživatelé z oblasti archeologie, restaurátorství, uměleckého designu, v průmyslu (slévárenství, umělecká výroba,..), při tvorbě multimediálních modelů, zdravotnictví a všude tam, kde je potřeba skenovat rychle, přesně a spolehlivě.

 


6. Webinář - Tipy a triky pro HandySCAN 3D

Vážení čtenáři,
rádi bychom Vás pozvali na webinář věnovaný práci v softwaru VXelements. V tomto webináři uvidíte většinu hlavních "vychytávek", které Vám usnadní a urychlí práci při skenování pomocí 3D skenerů HandySCAN 3D.

Záznamy Webinářů
Záznam webinářů
Odběr novinek e-mailem

Váše jméno:

Váš e-mail:

Kolik je 10 + 6? (antispam)

Kontakt

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, 628 00 Brno

e-mail: hsc@solidvision.cz
telefon: +420 533 433 111
IČ: 26280442, DIČ: CZ26280442