Open menu

HandyPROBE 1480

HandyPROBE je přenosný souřadnicový měřicí systém, který umožňuje volný pohyb při měření díky bezdrátové technologii. Uživatel se tak nemusí potýkat s omezeným pracovním prostorem dle rozsahu ramene nebo těžce manipulovat s celým zařízením. Zařízení zaručuje vysokou přesnost měření a zkracuje celkový čas potřebný k měření díky jednoduché instalaci a volnému pohybu. Zařízení umožňuje snímaní dat v jakémkoliv prostředí a je velmi spolehlivé.

Skener nabízí k prodeji náš zákazník. V případě zájmu předáme kontakt.

Orientační cena: 150 000,- Kč bez DPH. Zařízení již nelze kalibrovat u výrobce (nahrazeno novým modelem).

Poptávka produktu

20230406_101859

C-Track reference pro snímání polohy objektu a skeneru v prostoru

C-Track duální kamerové snímače jsou vybaveny vysoce kvalitní optikou a speciálním osvětlením, což jim umožňuje přesně snímat všechny reflektory v pracovním prostoru.

C-Track zajišťuje při skenování tyto funkce:

  • Sleduje dotykovou sondu HandyPROBE v prostoru a určuje její polohu.
  • Při umístění referenčních značek na model nebo kolem modelu neustále přepočítává polohu dotykové sondy vůči modelu. Díl se tedy může pohybovat i při samotném měření.
  • Zajišťuje předávání dat do PC a kontroluje okolní teplotu.
20230317_071443

Dotyková sonda HandyPROBE

Operátor přiloží dotykovou sondu na povrch měřeného dílu a jednoduchým stisknutím tlačítka na těle dotykové sondy naměří v daném místě bod. Informace o bodu se bezdrátově přenáší do řídící jednotky a ta tuto informaci předává dále do inspekčního programu.

Dotykovou sondu napájí 2x AA baterie.

Během měření je pouze nutné zachovat viditelnost mezi dotykovou sondou a optickou referencí C-Track.

Zaujal vás HandyPROBE 1480?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.