Open menu

GEOMAGIC CAPTURE 3D

Firma 3D Systems přichází na trh se svým vlastním 3D skenerem - Capture. Tento skener je optický a nabízí přesnost, která většině uživatelům postačuje. Skener má velmi jednoduché ovládání a může ho obsluhovat téměř kdokoliv.
Geomagic Capture je kompaktní skener využívající technologii modrého LED světla. Tento výjimečný skener snímá 3D povrch rychlostí téměř jeden milion bodů za 0,3 sekundy a je schopen pořídit digitální 3D data fyzického objektu s přesností až 0,060-0,118 mm.

Velkým přínosem je doplňkový modul pro skenování přímo do CAD systému SolidWorks, SpaceClaim, Geomagic.

Poptávka produktu

Geomagic-Capture-for-SolidWorks

Vylepšete svůj CAD systém

Pro SolidWorks® a SpaceClaim existuje Geomagic Capture ve formě pluginu. Se Siemens® NX™, Solid Edge®, Creo®, Pro/Engineer® a Inventor® je Geomagic Capture propojen skrze LiveTransfer(TM), který figuruje v Geomagic® Design™ X. Díky možnosti přímého skenování do Vašeho CAD programu lze nyní kombinovat klasické modelovací techniky s novým modelováním ze skenu.

Inspection-DarkBG

Vytvořeno pro rozličné možnosti použití

Přenosný skener a flexibilní software vytváří z Geomagic Capture ideální řešení pro použití v různých projektech počínaje výrobou, přes průmyslový design, automobilový průmysl, až například po tvorbu šperků. Díky této inovativní technologii mohou designéři z rozličných oblastí průmyslu velmi rychle vytvářet a upravovat návrhy přesně podle přání, představ a potřeb svých zákazníků.

Zaujal vás GEOMAGIC CAPTURE 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.