Open menu

peel 1

peel 1 je univerzální 3D skener vytvořen pro zákazníky hledající levné řešení pro 3D skenování. Tento optický skener vám umožňuje skenovat objekty bez textury a získat 3D modely pro další využití. Uživatelé hledající 3D skener za nižší pořizovací cenu s kvalitním výsledkem budou plně spokojeni.

- 3D skenování bez textury
- Nižší pořizovací cena

Orientační cena peel 1: 172 000,-Kč bez DPH

Poptávka produktu

peel_1_1

1. Naskenování objektu

Objekt i skener se během skenování mohou vůči sobě volně pohybovat. Při skenování tak máte neomezenou volnost pohybu a můžete tak naskenovat i místa, která jsou hůře dostupná. Není potřeba žádných přípravků ani speciálních příprav před skenováním. Během skenování se v programu ihned ukazují aktuálně nasnímaná data a obsluha tak vidí, které místa je potřeba doplnit. Není nutné čekat na žádné přepočty.

peel_1_2

2. Úprava naskenovaných dat

Dodávaný software peel 3D obsahuje funkce, které vám pomohou dosáhnout plnohodnotného a kvalitního skenu. Software vám nabízí možnost slučování více skenů do jednoho, záplatování, zarovnání skenu do souřadného systému, opravu pro 3D tisk a další funkce. Žádný jiný nízko nákladový skener vám toto neposkytne a nemusíte hledat další doplňkové software, v kterých byste upravovali naskenované data.

peel_1_3

3. Export dat

Software vám umožňuje naskenované 3D modely uložit v mnoha příponách. Všechny tyto formáty reprezentují polygonální model a lze je nahrávat do dalších aplikací dle potřeby. Projekt s nativním skenem se dá uložit a kdikoliv v budoucnu se do něj vrátit a získat hrubé neupravené data.

Dostupné formáty exportu: .obj | .stl | .ply | .wrl | .fbx | .x3d | .ma |.zpr

Zaujal vás peel 1?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty