Open menu

VXscan-R

Program VXscan-R je součástí robotických řešení CUBE-R od společnosti Creaform. Tento program umožnuje operátorovi vytvářet postupy robotického 3D skenování v oblasti AQC (automated quality control). Operátor tedy nemusí umět programovat robota a je schopen díky tomuto programu připravit celý proces od 3D skenování přes trajektorii robota až po vyhodnocení rozměrů.

VXscan-R si sám podle vybraných oblastí určených pro skenování navrhne a optimalizuje dráhu robota. Operátor pouze zvolí strategii skenování a rozlišení výsledné polygonové sítě. Vše ostatní si program vypočte sám. V případě potřeby operátor může zasáhnout a parametry pozměnit.

Poptávka produktu

VXscan-R_box_1

BENEFITY VXSCAN-R

A-QC pro všechny

Není nutné mít zkušenosti s programováním robotů a 3D skenováním.

Digitální dvojče

Obsluha má při vytváření skenovacího plánu k dispozici přesnou kopii reálného pracoviště.

Bezpečnost

Program hlídá možné kolize a předchází jim.

VXscan-R_box_4

VXSCAN-R PLAN

Modul pro přípravu, simulaci a ověření projektu

VXscan-R je více než jen program pro řízení robotů. VXscan-R Plan je kompletní řešení pro přípravu kontrolních projektů. Umožňuje importovat CAD modely, konfigurovat parametry skenování (rychlost, čas závěrky a rozlišení skenování), vytvářet trasy robota, simulovat skenování a exportovat data ze simulace do metrologických softwarů.

VXscan-R_box_5

VXSCAN-R EXECUTE

Uživatelské rozhraní pro dílnu

Program VXscan-R Execute je navržen pro jednoduché a efektivní spouštění připravených projektů. Operátorovi na dílně program umožní zadat parametry součásti, spustit měřicí program a vyměnit součást po návratu robota do výchozí polohy.

Zaujal vás VXscan-R?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.