Open menu

VGSTUDIO MAX

Špičkové softwarové řešení pro precizní zpracování a analýzu dat průmyslové výpočetní tomografie. Voxelová reprezentace materiálu umožňuje detekci, analýzu, vizualizaci a statistické vyhodnocení vnitřních materiálových struktur na základě zvolených parametrů. Komplexní nástroj pro metrologii a NDT s možností automatizace, vizualizace/segmentace a tvorby animací.

Poptávka produktu

cmm4

Oblasti použití

Potenciál metody digitální analýzy CT dat se již projevil při využití v celé řadě aplikací a průmyslových (metrologie, NDT, korekce forem, AM, simulace, vizualizace) i vědních (biologie, geologie, archeologie, materiálové inženýrství) oborech.

fiberanal

Modulární systém

Software VGSTUDIOMAX má k dispozici velký výběr specializovaných modulů, které jsou nabízeny jak samostatně, tak v rámci konfigurovaných balíčků. Podle zaměření dělíme moduly do kategorií pro analýzu materiálovou, geometrickou, simulaci a CT rekonstrukci. Typické oblasti pro jejich použití jsou v průmyslových (metrologie, defektoskopie, NDT, simulace) a vědeckých (biologie, geologie, archeologie atd.) aplikacích.

Geometry | Material | Cast & Mold | Cast & Mold Enhanced | Oil & Gas | Complete

Zaujal vás VGSTUDIO MAX?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty