Open menu

Pipecheck

Terénní pracovníci musí dokončit inspekci poškození a celkové integrity potrubí v co nejkratším čase. Díky rychlosti je možné místo výkopu zasypat co nejdříve. PipecheckTM je nejdůvěryhodnější program pro nedestruktivní testování integrity potrubí až do délky 18 m.

Toto řešení zákazníkům šetří čas a peníze bez ohrožení výsledků diagnostiky a veřejné bezpečnosti.

Jedná se o nejmodernější software NDT na trhu pro posouzení integrity potrubí do délky 18 m.

Poptávka produktu

Rendu_Pipecheck_2techs-High - kopie

Softwarový modul „Pipecheck corrosion“

Kompatibilní s ASME B31G. Vyhodnoťte stav potrubí pro plánovaný servis pomocí softwarového modulu „Pipecheck corrosion“. Na místě měření máte k dispozici okamžitě výsledky, s kterými můžete pracovat dále. Díky nasnímání celého povrchu dosáhnete zvýšené přesnosti a opakovatelnosti ve srovnání s tradičními metodami měření (ruční měřidla a jednořádkové lasery).

  • Výpočty tlaku (metody ASME B31G, B31G Modified and Effective Area)
  • Kontrola se provádí na vnitřním a vnějším povrchu potrubí, nebo na skutečné tloušťce stěny
  • Rychlá analýza hloubky koroze během práce
Denting_Module_Combined_View

Softwarový modul „Pipecheck mechanical damage“

Kompatibilní s ASME B31.8. Analyzuje mechanické poškození, jako jsou důlky, drážky a jiné lokální povrchové deformace. Je to jediný software, který uživatelům poskytuje snadný přístup k hodnocení založenému na namáhání jedním kliknutím – klíčový prvek pro zajištění trvalé bezpečnosti potrubí v provozu a řádné údržby v souladu s bezpečnostními předpisy v tomto odvětví.

  • Automatické měření maximální hloubky poškození
  • Automatické vytváření 3D průřezů

Zaujal vás Pipecheck?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.