Open menu

SmartDENT 3D

SmartDENT 3DTM je software určen pro firmy, které se zabývají údržbami, opravami a generálními opravami (MRO) letadel. Software je navržen pro rychlou analýzu poškození části letounu v provozu. Během analýzy poškození nedochází ke ztrátě přesnosti a výsledky lze kdykoliv v budoucnu měnit na základě nových parametrů bez ztráty přesnosti.

HandySCAN AEROPACK od společnosti Creaform je pro firmy s MRO snadné, rychlé a přesné řešení. Zahrnuje 3D skener HandySCAN a SmartDENT 3D. Dodává se také s dalším softwarem, který řeší všechny vaše potřeby v oblasti zpětného inženýrství a kontroly kvality.

Poptávka produktu

1_damageinspection

Kontrola poškození po krupobití

Když letadlo zasáhne krupobití, týmy MRO se musí spolehnout na řešení, které jim umožní rychle a přesně analyzovat poškození pro urychlení oprav. Předejde se tak dlouhým odstávkám letounu a finančním ztrátám. Řešení SmartDENT 3D mohou operátoři používat za jakýchkoli podmínek. Kontrola může probíhat v exteriérech i interiérech bez vlivu na výslednou přesnost a spolehlivost měření.

  • Automatická detekce nejvíce poškozených oblastí
  • Uživateslká definice kritérií pro analýzu poškození
2_spoilermaintenance

Údržba klapek a spojlerů

Tradiční manuální metody měření pomocí pravítek „pit gauge“ jsou v některých případech časově zdlouhavé a dochází k zanášení vysokých nepřesností. Opakované měření často znamená nový výsledek, kdy opakovatelnost není plně garantována. Pomocí moderního řešení lze ihned najít nejhlubší poškozené místo dle zadaných kritérií a mít výsledky neustále dostupné v archivu pro budoucí využití.

  • Lze kontrolovat určité části, nebo celé geometrie
  • Uživatelsky jednoduchá obsluha
3_incidentanalytics

Analýza leteckých incidentů

V případě, když letadlo zažije těžké přistání, nebo jiné škodlivé incidenty, nastupují týmy MRO. Musí použít řešení, které jim může pomoci analyzovat jakýkoli typ poškození na jakémkoli typu povrchu nebo textuře. MRO týmy potřebují řešení pro důkladnou analýzu jakéhokoliv tvaru, velikosti nebo rychlé ověření provedené povrchové úpravy.

4_scheduledmaintenance

Pravidelná údržba

Provozovatelé, kteří jsou povinni uvést letadlo zpět do provozu, potřebují nástroj k ověření, zda je komponenta po dokončení přepracování v rámci akceptačních kritérií. Týmy MRO často nemají přístup k CAD modelům letadlových součástí, což znamená, že komponenty zpětného inženýrství se stávají klíčovými.

Zaujal vás SmartDENT 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.