Open menu

HANDYSCAN 3D

Díky velké poptávce zákazníků po přesném, plně přenositelném 3D skeneru byla vyvinuta řada ručních skenerů Handyscan. Všechny skenery jsou vybaveny technologií TRUaccuracy, která zaručuje přesnost skenerů bez ohledu na pracovní prostředí a uživatelské zkušenosti. Tisíce prodaných skenerů dokazují spolehlivost a všestrannost těchto zařízení.

HANDYSCAN 3D umožňuje bezproblémové skenování barevných, černých i lesklých povrchů bez nutnosti tyto povrchy zmatňovat, nebo sprejovat na bílo.

Seriózní práce. Přesná technologie. Představujeme vám Handyscan 3D skenery.

Poptávka produktu

HandySCAN3D_VXelements

HANDYSCAN 3D

HandySCAN 300™

Hledáte nejefektivnější způsob, jak provést reverzní inženýrství, nebo převést do 3D unikátní design? Handyscan 300 je spolehlivý nástroj, který vám umožní dosáhnout perfektních výsledků.

HandySCAN 700™

Handyscan 700 nabízí vyšší přesnost a schopnost velkého rozlišení. Jedná se o nejuniverzálnější 3D skener na trhu pro kontrolu a náročné reverzní inženýrství.

IMG_3299

Robotické řešení

3D skener HandySCAN se díky své velikosti, rychlosti a jednoduchosti využívá jako ruční skener. Při skenování různých dílců není zapotřebí programovat žádné dráhy, ale obsluha zařízení sama pomocí ruky natáčí 3D skener tak, aby viděl všechny místa.

Když však budeme chtít použít 3D skener pro sériovou kontrolu, díly se opakují a můžeme využít kolaborativní roboty, nebo jiné roboty. Vytvoříme dráhu robota a robot provádí 24 hodin denně sériovou kontrolu dílů.

Skener lze kdykoliv jednoduše z robota demontovat a opět jej používat jako ruční 3D skener.

Zaujal vás HANDYSCAN 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty