Open menu

HandyPROBE

Portable Coordinate Measuring Machine (CMM).

HandyPROBE je přenosný souřadnicový měřicí systém (CMM), který umožňuje volný pohyb při měření díky bezdrátové technologii. Uživatel se tak nemusí potýkat s omezeným pracovním prostorem dle rozsahu ramene nebo těžce manipulovat s celým zařízením. Zařízení zaručuje vysokou přesnost měření (až 0,044 mm) a zkracuje celkový čas potřebný k měření díky jednoduché instalaci a volnému pohybu. Zařízení umožňuje snímaní dat v jakémkoliv prostředí a je velmi spolehlivé.
Ve srovnání s jinými stávajícími technologiemi souřadnicových zařízení vám přenosný systém HandyPROBE Next dává naprostou svobodu pohybu, což výrazně zvyšuje produktivitu a kvalitu práce.

Poptávka produktu

C-Track_angle_2020

C-Track reference pro snímání polohy objektu a skeneru v prostoru

C-Track duální kamerové snímače jsou vybaveny vysoce kvalitní optikou a speciálním osvětlením, což jim umožňuje přesně snímat všechny reflektory v pracovním prostoru.

C-Track zajišťuje při skenování tyto funkce:

  • Sleduje skenovací hlavu MetraSCAN nebo dotykovou sondu HandyPROBE v prostoru a určuje její polohu.
  • Při umístění referenčních značek na model nebo kolem modelu neustále přepočítává polohu skeneru vůči modelu. Díl se tedy může pohybovat i při samotném měření.
  • Zajišťuje předávání dat do PC a kontroluje okolní teplotu.

Zaujal vás HandyPROBE?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty