Open menu

Geomagic Control X

Geomagic Control poskytuje nejvyšší přesnost, rychlost a automatizaci vytváření kontrolních zpráv o kvalitě dílů. Software je stavěn pro kontrolu prvního dílu výroby, kontrolu stálé výroby a řízení kvality dílů od dodavatelů pomocí CMM a laserového skenování. Software umožňuje nativní import CAD modelů. Díky funkcím GD & T ověřování tolerancí, 2D kótování a kontrole rozměrů umožňuje program rychlé a přesné měření dílů. Geomagic Control zahrnuje inteligentní vytváření reportů ve 3D ve formátu PDF.

Poptávka produktu

Manufacturing - Metalworking_Casting (3)

Obráběné díly

Výrobci dílů každého typu používají Geomagic Control pro ověření správnosti vyráběných dílů a rychlou identifikaci problémů, které se vyskytují při výrobě. Pomocí bezdotykového skenování nebo dotykové sondy můžete přímo ověřovat přesnost vyráběné součásti na CAD modelu ve velmi krátkém čase.

Consumer Products_Quad-Fender_1

Letecký průmysl

Letečtí výrobci používají Geomagic Control pro pokročilé měření turbín a specifikaci návrhu turbín. Díky Airfoil analýze Geomagic Control, která je k dispozici bezplatně, mohou zákazníci těžit z unikátní rychlosti a funkčnosti softwaru bez dalších poplatků a neočekávaných integračních požadavků.

Automotive_TransfertCase-PolarisCover2

Formování a výroba nástrojů

Tvůrci forem a nástrojů pomocí Geomagic Control ověřují správnost forem, nástrojů a matric. Lidské oko nemusí detekovat nepatrné defekty. Pomocí kontroly naskenovaných dat vůči nominálnímu modelu můžeme ihned odhalit kazy výrobku a problém řešit.

IMG_1751

Lékařská výroba a procedury

Program lze použít jak pro kontrolu nových lékařských implantátů, tak i pro analýzu opotřebování dílů pro zlepšení konstrukce. Geomagic Control hraje významnou roli při zlepšování kvality, a to zejména v oblasti vlastní lékařské výroby.

Zaujal vás Geomagic Control X?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty