Open menu

Geomagic Design X

Geomagic Design X je program pro reverzní inženýrství, který spojuje CAD modelář s možností zpracovávání 3D naskenovaných dat, takže si můžete vytvořit plně parametrické 3D modely, které lze následně přenést do libovolného CAD systému.

- Aktivní historie modelování jako v CAD systému.
- Ukládání do různých CAD systémů s historií modelování.
- Mračna bodů, polygonové sítě, plošné a objemové modelování, to vše najdete v jedné aplikaci

Poptávka produktu

2

Geomagic Design X dělá z 3D naskenovaných dat užitečné data

Všechny 3D skenery vytvoří mračna bodů nebo polygonové sítě, které nejsou vhodné pro většinu CAD modelářů. Geomagic Design X je určený k vytváření použitelných 3D modelů přímo z naskenovaných dat. Data můžete znovu namodelovat pomocí CAD nástrojů nebo využít automatické funkce pro vygenerování ploch na povrchu.

3

Nejrychlejší způsob, jak se dostat od surových naskenovaných dat ke skutečnému CAD modelu

Není žádný rychlejší způsob, jak se dostat od nezpracovaných 3D naskenovaných dat k regulérnímu 3D modelu vhodnému pro CAD modeláře. Design X je nástroj pro redesign a ušetří hodiny nebo dny práce v porovnání s reverzním inženýrstvím v CAD softwarech. Design X spolupracuje s většinou CAD softwarů a dokáže namodelovaná data převést s historií modelování do CADu.

4

Snadno se učí a používá, protože funguje jako váš CAD software

Pokud umíte modelovat v CADu, můžete začít používat Design X ihned. Používá známé nástroje pro modelování těles a přeskočí staré pracovní postupy reverzního inženýrství zahrnující pečlivou úpravu polygonů a generování povrchů.

7

Výkonný a flexibilní

Lidé dělají s Geomagic Design X každý den úžasné věci. Design X pracuje na jádře založeném na CAD (Parasolid), což dává uživateli naprostou flexibilitu k vytváření CAD modelů dle představ. Vše, co potřebujete, je obsaženo v jedné aplikaci, aniž by bylo nutné vracet se zpět a měnit data mezi aplikacemi. Design X spolupracuje s většinou výrobců 3D skenerů a dokáže načítat nativní data z těchto zařízení. Nemá žádné problémy s importem dat a tím urychluje přenos.

Zaujal vás Geomagic Design X?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty