Open menu

Geomagic for SolidWorks

Geomagic® pro SolidWorks je plně integrovaný plugin v SolidWorksu. Jeho funkce pak můžete jednoduše využívat pomocí karty „Geomagic for SolidWorks“ umístěné v hlavním pásu karet. Tento doplněk vám umožnuje bezproblémové načítání STL souborů v prostředí SolidWorksu a využívání nástrojů jako např.: tvorba 2D řezů s entitami křivek a oblouků, prokládání parametrických, ploch, převod STL do objemových prvků a mnoho dalších.

Poptávka produktu

GeomagicForSOLIDWORKS_Mesh_400

Geomagic for SOLIDWORKS®

je nejdokonalejší integrované řešení pro skenování a zpracování naskenovaných dat přímo do prostředí Solidworks. Umožňuje tak vytvořit 3D model v rekordním čase. Jeho nástroje nabízí velmi jednoduché, ale přesné vytváření skic, povrchů a editovatelných objemových prvků přímo v Solidworksu.

Tento plugin poskytuje v Solidworksu sadu nástrojů, které do vašeho pracovního procesu začlení práci s polygony a úpravy polygonových sítí. Tento plugin podporuje také množství nejznámějších 3D skenerů stejně jako import standardních formátů polygonálních sítí a mračen bodů. Nyní již tedy není problém naskenovaná data jednoduše naimportovat, nebo skenovat přímo do Solidworks..

GeomagicForSOLIDWORKS_Assembly_SideView_400

Implementace již osvědčených nástrojů ze známých softwarových produktů firmy Geomagic (DesignX, Wrap) nám nyní usnadňuje práci a šetří čas. Není nutné opouštět prostředí Solidworksu proto, abychom například složili více skenů v jeden (scan registration), vyhladili jeho povrch (smoothing), extrahovali skicy, povrchy, nebo objemy. Při návrhu CAD modelu je také možné v každém okamžiku porovnávat již vytvořený model se skenem, pomocí barevné mapy odchylek.

Picture_geo_for_SW_1

Reverzní inženýrství

Ztratili jste projektovou dokumentaci nebo potřebujete vytvořit model / výkres pro opotřebovanou, nebo rozbitou formu? Chcete navrhnout výrobek s unikátním ergonomickým tvarem? Využijte výhod reverzního inženýrství a nových možností, které do pracovního prostředí Solidworks přináší Geomagic pro SOLIDWORKS® Nyní se již nemusíte obávat ani obtížně měřitelných neparametrických organických tvarů, či objektů s komplexní geometrií.

GEOSW

Síla a flexibilita

Díky schopnosti práce s mračnem bodů, úpravou polygonální sítě s automatickou detekcí primitivních prvků a přesným rychlým prokládáním organických povrchů umožňuje Geomagic pro SOLIDWORKS® rychlou tvorbu unikátních organických objemových těles. Nyní můžete vytvořit v jednom pracovním prostředí tvarově náročný objekt, který bude určen pro průmyslovou výrobu.

Zaujal vás Geomagic for SolidWorks?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty