Open menu

Reference

P-Machinery a.s.
Případová studie Video
Více informací

Společnost P-Machinery se zabývá výrobou dílů a částí strojů pro dřevozpracující průmysl. Naším závazkem je poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby, které reflektují mezinárodní potřebu kvalitních nástrojů, které dodáváme zákazníkům po celém světě. Zákazníkům nabízíme odborný a individuální přístup tak, abychom vždy poskytli řešení přímo na míru.

Ke stažení: 2021_10_P-machinery (pdf)

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Firmu ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o. založil v roce 1991 Josef Žerníček. Jsme druhá generace rodiny a navazujeme na předchozí úspěšné období. Přibližně 70 % objednávek tvoří export do zemí Evropské unie. Výrobní program je zaměřen především na kovové transportní palety. Ty tvoří důležitou součást automobilového průmyslu, ale i dalších sfér. Naše firma se zabývá jejich výrobou více než 25 let.Zaměřujeme se také na komplexní strojírenskou výrobu.

Ke stažení: 2021_09_Zernicek (pdf)

Ryšavý s.r.o.
Případová studie Video
Více informací

Společnost Ryšavý s.r.o. (dříve jako fyzická osoba Antonín Ryšavý) vznikla před více než 30 lety a jejím hlavním zaměřením byla a je návrh a výroba tvářecích nástrojů pro stříhání, ohýbání či tažení. Postupem času firma Ryšavý s.r.o. začala nabízet pro své zákazníky taktéž lisování na vlastních lisech, návrh a stavbu jednoúčelových strojů, návrhy a výrobu přípravků (měřicí, obráběcí, svařovací apod.) a výrobu přesných dílů dle zákaznické specifikace. Výrobky jsou dodávány převážně do automotive, dále do elektrotechnického a dalšího kovozpracujícího průmyslu.

Ke stažení: 2021_06-Rysavy (pdf)

BRANO a.s.
Případová studie Video
Více informací

V současnosti je společnost BRANO a.s. z převážné části orientována na automobilový průmysl. Výrobní program tvoří zámky dveří, zámky a háky kapoty, opěrky, pedálová ústrojí, páky ruční brzdy, tlumiče, houkačky a další komponenty pro osobní, užitkové a nákladní vozy a také autobusy. K zákazníkům BRANO a.s. patří vedle Škody Auto i takové automobilky jako je General Motors, Suzuki, BMW, Toyota, Volvo, Ford, Volkswagen nebo PSA (Peugeot/Citröen).

Ke stažení: 2021_03-Brano (pdf)

ASV, výrobní družstvo
Případová studie Video
Více informací

ASV v.d. Solnice vzniklo transformací družstva VELOREX Hradec Králové v roce 1992. V současné době se zabýváme především kovovýrobou se zaměřením na drátěný program, zpracování plechů a trubek, sváření kovů, obrábění a práškové lakování. Máme vlastní nástrojárnu, metrologii a vývoj. Větší část našich výrobků je určena pro automobilový průmysl, např. rámy sedadel, dveřní táhla, komponenty zámků a mnoho dalších. Mimo automotive dodáváme výrobky pro nábytkářský průmysl a máme menší sortiment vlastních výrobků, jako např. motocyklová a cyklistická zrcátka, vozíky pod PC, podložky pod notebook, koupelnové doplňky, reklamní stojany atd.

Ke stažení: 2020_03_ASV-vyrobni druzstvo (pdf)

Doosan Škoda Power s.r.o.
Více informací

Doosan Škoda Power je moderní, dynamická firma dodávající vysoce účinné parní turbíny, které právem patří k nejlepším na světovém trhu. Parní turbíny vyrábíme více jak 100 let. Veškeré provozní zkušenosti, které jsme získali během této doby, jsme zapracovali do designu našich produktů.

Škoda Transportation a.s.
Více informací

Společnost Škoda Transportation, přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Škodovka je dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.Z dílen v hlavním plzeňském areálu putují k tuzemským i zahraničním zákazníkům moderní elektrické lokomotivy, soupravy metra, nízkopodlažní tramvaje a další důležité komponenty kolejových vozidel.

Kia Motors Slovakia s.r.o.
Více informací

Dňa 18. marca 2004 sa v Bratislave slávnostným podpisom zmluvy medzi spoločnosťou Kia Motors Corporation, výrobcom vozidiel svetovej kvality pre dynamických ľudí s mladých duchom, a vládou Slovenskej republiky oficiálne schválila výstavba prvého európskeho automobilového závodu Kia na Slovensku. Kia Motors Corporation sa rozhodla vybudovať svoj prvý európsky závod na základe neustáleho zvyšovania predaja a rastúceho trhového podielu v Európe. Toto rozhodnutie je tiež v súlade s plánom spoločnosti Kia stať sa jedným z popredných svetových výrobcov automobilov.

Koito Czech s. r. o.
Více informací

Společnost KOITO CZECH s.r.o., se jako dceřiná společnost japonské společnosti Koito Manufacturing Co. Ltd., hrdě hlásí nejen ke stoleté tradici výroby osvětlovací techniky, ale svými hospodářskými výsledky v posledních letech se významně podílí i na expanzi skupiny Koito v Evropě, a to v rámci výroby všech důležitých typů automobilové osvětlovací techniky. V roce 2016 si navíc Koito Czech připomíná 15 let od založení firmy v České republice a stvrzuje fakt, že patří mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele v rámci Ústeckého kraje.
Z výrobních linek žateckého závodu sjíždějí přední světlomety pro automobilky Toyota, Nissan, Suzuki, Renault, Daimler, Bentley, Volvo, Land Rover, Porsche či Audi.

YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.
Více informací

irma YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. je součástí společnosti YAPP Automotive Systems Co., Ltd., která sdružuje firmy specializované na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových systémů v automobilovém průmyslu. Centrála naší mateřské společnosti sídlí v Yangzhou v Číně, kde máme největší zastoupení – přes deset poboček včetně vývojového centra. Další pobočky jsou rovněž v Indii, Rusku, Austrálii, USA a samozřejmě v ČR.