Open menu

Creaform ACADEMIA

Nabízené řešení Creaform ACADEMIA obsahuje: poloprofesionální nebo profesionální 3D skener ACADEMIA, bezplatný software se všemi doplňky, který vám pomůže zařadit 3D technologie do výuky.

Program Creaform ACADEMIA je určen pro všechny školy, které by rády zařadily do své výuky 3D skenování, reverzní inženýrství (RE - reverse engineering) a kontrolu kvality
(QC - quality control).

Poptávka produktu

180503_4834_Formation

ACADEMIA pro vyučování

Technologie v průmyslu jdou neustále kupředu a my se musíme tomuto tempu přizpůsobit. Je velmi důležité, aby absolventi měli přehled o aktuálních technologiích a dokázali je také používat. Poptávka po absolventech se všeobecným přehledem v oboru je velká. Praktické zkušenosti k nezaplacení.

  • Profesionální 3D scanner ACADEMIA 3D
  • Software zdarma
  • Mnoho dalších pomůcek pro učitele
180503_4770_Bureau_Teacher

ACADEMIA pro výzkum a vývoj

Pro zvládnutí vývoje a výzkumu náročných projektů v akademické oblasti vám Creaform ACADEMIA otevře zcela nové možnosti. Pomocí této moderní technologie budete schopni zvládnout i projekty, které by bylo téměř nemožné realizovat konvenčními metodami.

  • Plnohodnotný balíček pro metrologii
  • Software zdarma
  • Mnoho dalších pomůcek pro vědce
peel 3-sub-application-Design-from-existing-object

Zapůjčení 3D skeneru ACADEMIA

V případě, že byste chtěli do výuky začlenit technologii 3D skenování jen občasně, nabízíme vám možnost si 3D skener ACADEMIA pouze zapůjčit na vybrané časové období.

Při prvním zapůjčení budete zaškoleni na obsluhu tohoto skeneru a budou vám předány materiály pro výuku. Při dalším zapůjčení už zaškolení není nezbytné.

Pokud máte zájem o zapůjčení tohoto 3D skeneru pro vzdělávací účely, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Zaujal vás Creaform ACADEMIA?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.