Open menu

Reference

ZPS – Slévárna, a.s.
Více informací

Tradice naší slévárenské výroby čítá více jak 90 let. Počátky výroby odlitků ve Zlíně sahají do roku 1924, kdy byla slévárna založena jako součást továren Baťa a byla umístěna v centru Zlína. V současné době zaměstnáváme cca 360 pracovníků, náš roční obrat činí cca 520 mil. Kč
Naše znalosti a technologie nám umožňuje vyrábět hmotné, tvarově náročné odlitky z šedé, tvárné nebo vermikulární litiny a to i ve větších sériích. Samozřejmostí je kompletní servis pro zákazníka s důrazem na optimální konstrukčně-technologické řešení odlitku včetně návrhu použitého materiálu.

DT – Výhybkárna a strojírna, a.s.
Více informací

Naše společnost je významným výrobcem výhybek s dlouholetou tradicí a obchodními aktivitami po celém světě.Specializujeme se na vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční tratě, tramvajové tratě a tratě metra.

Miroslavské Strojírny S.r.o.
Více informací

Společnost po svém založení v roce 1994 navázala částečně na původní výrobu strojů pro potravinářský průmysl, v průběhu dalších roků se program rozšířil o stroje a technologie pro textilní a sklářský průmysl a stroje pro výrobce izolačních materiálů. V rámci větší modernizace a rozvoje firmy po roce 2008 byly pořízeny nové technologie pro zpracování plechů a firma začala dodávat výrobky pro zákazníky z branže kolejových vozidel. Byly to hlavně výrobky a plechové svařence sloužící pro klimatizaci vlaků a svařence pro elektrické komponenty.

Jimalu, s.r.o.
Více informací

JIMALU se zabývá výrobou prototypů, kalibrů, montážních přípravků, konstrukcí a jednoúčelových strojů pro výrobní společnosti zejména v automobilovém průmyslu. Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní řešení od návrhu designu, vývoje, výkresové dokumentace, výroby, montáže a finální kontroly. Cílem rodinné společnosti JIMALU je zajistit našim zákazníkům konkurenceschopnost a maximální produktivitu.