Open menu

EasyTom S

RX Solutions EasyTom S je kompaktní a výkonný systém CT navržený pro nejnáročnější 3D aplikace od materiálového výzkumu po průmyslové aplikace v R&D a zajišťování kvality a výroby.

Je ideálním pro metrologii, kde dokáže vizualizovat, měřit a analyzovat s velkým rozlišením součásti nebo sestavy.

Poptávka produktu

DSC_8989

Vysoce flexibilní a efektivní systém s velkým skenovacím objemem (185×390 mm), avšak malými rozměry, je určen pro práci v kancelářích a laboratořích. Dodáván v různých konfiguracích rentgenky (max. 150 kV) a detektoru. V konfiguraci 110kV dosáhne max. rozlišení až 2 mikronů. EasyTom S dokáže provádět měření dílů z plastů, kompozitních materiálů a lehčích kovů.

DSC_5039

Kromě snadné obsluhy (Plug&Play) a bezúdržbového provozu, nabízí různé druhy akvizicí a má i silné softwarové prostředky pro korekci artefaktů a kvalitní rekostrukci. Systém umožňuje i úplnou automatizaci celého inspekčního procesu. Precizní provedení s motorizovanými dveřmi a granitovými pojezdy.

Zaujal vás EasyTom S?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty