Open menu

EasyTom S

Vysoce flexibilní a efektivní systém s velkým skenovacím objemem (185x390 mm), avšak malými rozměry, je určen pro práci v kancelářích a laboratořích. Dodáván v různých konfiguracích rentgenky (max. 150 kV) a detektoru. V konfiguraci 110kV dosáhne max. rozlišení až 2 mikronů. EasyTom S dokáže provádět měření dílů z plastů, kompozitních materiálů a lehčích kovů.

Kromě snadné obsluhy (Plug&Play) a bezúdržbového provozu, nabízí různé druhy akvizicí a má i silné softwarové prostředky pro korekci artefaktů a kvalitní rekostrukci. Systém umožňuje i úplnou automatizaci celého inspekčního procesu. Precizní provedení s motorizovanými dveřmi a granitovými pojezdy.

Poptávka produktu

CT_box_1

Radiografie

Radiografie umožňuje 2D transmisní zobrazení objektu rentgenovým zářením. Na základě rozdílné schopnosti různých materiálů absorbovat RTG záření jejich získáme stínový obraz. Tato jednoduchá metodu umožňuje v reálném čase kontrolu sestav, hledání mechanických vad, inspekci potravin apod.

CT_box_2

Tomografie

Pokud využijeme principu digitální radiografie a získáme soubor projekcí objektu v 360 stupňové rotaci, můžeme jednotlivé snímky zpětnou projekcí opět složit v trojrozměrný voxelový model (voxel je objemová obdoba pixelu). Tento model bude obsahovat komplexní informaci o vnitřní i vnější geometrii objektu včetně opticky nepřístupných oblastí, defektů a materiálových vad. Tato data pak můžeme analyzovat výkonnými softwarovými nástroji a výsledky libovolně vizualizovat. Někdy bývá tato technologie označována i jako 3D CT skenování. (více zde https://www.3d-skenovani.cz/co-je-to-ct-skenovani-uvod-i/)

Zaujal vás EasyTom S?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty