Open menu

MetraSCAN 3D 750 ELITE

Nabízíme k odkupu 3D skener MetraSCAN 3D 750 Elite. Tento 3D skener je vhodný pro skenování malých i velkých objektů. Systém disponuje unikátní technologií dynamického pozicování. Zaručuje tak přesné měření v dílenských podmínkách.
Skener byl používán pro prezentační účely a zakázkové měření. Plně funkční, bez známek poškození. Součástí je optická reference C-Track, dotyková sonda HandyPROBE Next a 3D skenovací hlava MetraSCAN 3D 750 Elite.

Orientační cena: 1 200 000,- Kč bez DPH.
(k zařízení zdarma licence inspekčního software VXinspect a software VXmodel pro reverzní inženýrství)

Poptávka produktu

IMG_1362_bez pozadi

Klíčové vlastnosti měříciho systému

  • Ryhlé 3D skenování – 7 laserových křížů + 1 extra čára pro hůře dostupné oblasti
  • Bezproblémové skenování všech typů materiálu (více barevné povrchy, černé povrchy, lesklé povrchy,…)
  • Možnost kombinovat dotykové měření a laserové 3D skenování
  • Zvětšení pracovního prostoru skenování až na 16,6 m3
  • Multifunkční tlačítka na těle skeneru pro dálkové ovládání programu
  • Objemová přesnost od 0.064 mm
Pespective_Left_C-Track

C-Track reference pro snímání polohy objektu, 3D skeneru a dotykové sondy v prostoru

C-Track optická reference je vybavena vysoce kvalitní optikou a speciálním osvětlením, což ji umožňuje přesně snímat všechny reflektory v pracovním prostoru. C-Track zajišťuje při skenování tyto funkce:

  • Sleduje skenovací hlavu MetraSCAN nebo dotykovou sondu HandyPROBE Next v prostoru a určuje její polohu.
  • Při umístění referenčních značek na model nebo kolem modelu neustále přepočítává polohu skeneru vůči modelu. Díl se tedy může pohybovat i při skenování.
MetraSCAN3D_3D_Scanning_Speed

MetraSCAN 3D 750 Elite

MetraSCAN 3D zaručuje velmi rychlé 3D skenování díky sedmi laserovým křížům. Tato dispozice mnohonásobně zrychlila proces skenování a se skenerem je tedy možné dosáhnout úžasné rychlosti. Při vývoji skeneru se nezapomnělo i na důležitost skenování povrchů, které jsou například lesklé, nebo černé. Nový MetraSCAN si dokáže s těmito normálně hůře skenovatelnými povrchy bezproblémově poradit. Na samotném těle skeneru jsou umístěna multifunkční tlačítka. Tato tlačítka uživateli umožňují všechny potřebné příkazy vykonávat přímo ze skeneru bez nutnosti vracet se zpět k PC. 3D skener MetraSCAN 3D 750 disponuje jednou laserovou čárou, která umožňuje skeneru dosáhnout do oblastí, které jinak nelze naskenovat. Tuto klíčovou vlastnost využijeme hlavně při skenování hlubokých otvorů a úzkých mezer.

HandyPROBE_Next_PCMM

HandyPROBE Next

HandyPROBE je přenosný souřadnicový měřicí systém (CMM), který umožňuje volný pohyb při měření díky bezdrátové technologii. Uživatel se tak nemusí potýkat s omezeným pracovním prostorem dle rozsahu ramene nebo těžce manipulovat s celým zařízením. Zařízení zaručuje vysokou přesnost měření (až 0,044 mm) a zkracuje celkový čas potřebný k měření díky jednoduché instalaci a volnému pohybu. Zařízení umožňuje snímaní dat v jakémkoliv prostředí a je velmi spolehlivé.

Zaujal vás MetraSCAN 3D 750 ELITE?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.