Open menu

MetraSCAN 3D BLACK

Měřicí 3D systém MetraSCAN je speciálně navržen pro profesionální využití ve výrobě a metrologii. Během měření eliminuje vibrace, pohyb součástí a nestabilitu prostředí. Je tedy vhodný do jakéhokoliv výrobního prostředí. Tento optický CMM skener byl navržen pro vysoce přesné měření za účelem použití dat pro kontrolu kvality nebo reverzní inženýrství.

V kombinaci s HandyPROBE (ruční dotyková sonda) může uživatel libovolně přecházet od dotykového měření k 3D skenování komplexních tvarů. Operátor má tedy k dispozici všechny potřebné nástroje pro provádění komplexního měření.

Poptávka produktu

metrascan3d-scanning-automotive-v8-intake-manifold-casting2

METRASCAN 3D BLACK - NOVÁ GENERACE

Nová generace technologie MetraSCAN 3D BLACK přináší uživatelům mnoho vylepšení a důležitých vlastností. Díky certifikaci zařízení je tento měřicí systém ideálním nástrojem pro zařazení 3D skeneru do procesu kontroly kvality. Pomocí modrých laserových křížů budete moci naskenovat téměř jakýkoliv povrch.

 • Přesnost od 0,025 mm
 • Certifikace ISO 17025
 • Patentovaná technologie
metrascan3d-scanning-automotive-part-lasers1

JEŠTĚ RYCHLEJŠÍ 3D SKENOVÁNÍ

MetraSCAN 3D disponuje 15 laserovými kříži pro zaručení vysoké rychlosti měření. Při skenování probíhá 1,800,000 měření za sekundu. Celý proces 3D skenování je tak velmi rychlý a díky akvizičnímu programu VXelements dostanete výstup ze 3D skenování od začátku měření až po ukončení práce v neuvěřitelně krátké době.

 • Vysoká rychlost měření
  1 800 000 měření za sekundu
 • Velký skenovací rozsah
  15 laserových křížů
 • Velmi rychlé zprovoznění systému
  Nevyžaduje zahřívání, skener lze tedy zprovoznit za méně než 5 min po vybalení.
metrascan3d-industrial-scanning-laser3

PŮSOBIVÁ PŘESNOST V DÍLENSKÝCH PODMÍNKÁCH

MetraSCAN 3D je navržen speciálně pro použití ve výrobních halách bez přísných požadavků na pracovní prostředí. Poskytuje přesné výsledky bez ohledu na okolní vlivy a úroveň uživatelských znalostí.

 • Přesnost – 0,025 mm
 • Objemová přesnost – 0,064 mm
 • Opakovatelnost měření
  Na základě standardu VDI / VDE 2634 část 3
  Akreditovaná laboratoř ISO 17025

Zaujal vás MetraSCAN 3D BLACK?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty