Open menu

CUBE-R | Mesh and light curtain

Produkty CUBE-R jsou navrženy pro nepřetržitou automatickou kontrolu dílů ve výrobních společnostech. CUBE-R řešení se mezi sebou liší úrovní dodávaného zabezpečení pro daný systém.

Produkt CUBE-R | Mesh and light curtain je složen ze skenovacího jádra CUBE-R | module a navíc je obohacen o bezpečnostní prvky. V této variantě produktu je zahrnuto i bezpečnostní ohrazení pracoviště. Vstup do pracovní oblasti je během provozu měřicího systému hlídán laserovými závorami. Při vstupu osoby do pracovního prostoru robota během provádění kontroly se celý systém pozastaví. Zákazník si může zvolit nosnost otočného stolu a to, zda chce automatický kalibrační set pro kalibraci 3D skeneru s optickou referencí.

Poptávka produktu

CUBE-R_Module_table

OTOČNÝ STŮL

Řešení CUBE-R je vybaven automatickým otočným stolem. Díky vysoké nosnosti otočného stolu (1 500 Kg) lze skenovat i těžké odlitky a jiné komponenty s vysokou hmotností. Otočný stůl rozšiřuje pracovní rozsah robota a lze tak dosáhnout i nejvzdálenějších míst na skenovaném díle.

Otáčení stolu zajišťuje obslužný program VXscan-R, který vytváří dráhy pro robota a současně řeší i otáčení pracovního stolu.

CUBE_R_KALIBRACE

AUTOMATICKÁ KALIBRACE SYSTÉMU

Zákazník si také může sám zvolit, zda chce využít i možnost automatické kalibrace celého 3D měřicího systému. V případě zakoupení položky „ASSET PROTECTION“ si robotické pracoviště samo kontroluje, zda jsou přítomny kalibrační artefakty a celá kalibrace měřicího systému probíhá bez zásahu operátora. Eliminuje se tak lidská chyba a pracoviště je v maximálním bezpečí.

Díky automatické kalibraci je zaručeno naprosto přesné měření.

VXscan-R_6

VXSCAN-R

VXscan-R je software pro řízení celého inspekčního pracoviště CUBE-R. Obsluha v tomto softwaru učí systém, které všechny prvky na díle se mají naskenovat a s jakými parametry (rozlišení, čas uzávěrky, rychlost pohybu 3D skeneru, …). Na základě zadaných míst skenování software automaticky vypočte ideální dráhy robota a provede kompletní simulaci průběhu skenování i s detekcí kolizí. K naplánování kontroly kvality už nejsou potřeba experti na programování robotů.

Zaujal vás CUBE-R | Mesh and light curtain?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty