Open menu

CUBE-R | Module

Produkty CUBE-R jsou navrženy pro nepřetržitou automatickou kontrolu dílů ve výrobních společnostech. CUBE-R řešení se mezi sebou liší úrovní dodávaného zabezpečení pro daný systém.

CUBE-R | module je ideálním řešením pro zákazníky, kteří si chtějí sami robotické pracoviště kontroly kvality integrovat do svého výrobního procesu. CUBE-R | module obsahuje všechny nezbytné části pro plnohodnotné pracoviště 3D skenování. Zákazník si může zvolit nosnost otočného stolu a zda chce automatický kalibrační set pro kalibraci 3D skeneru s optickou referencí.

Poptávka produktu

CUBE_R_vaha

NOSNOST OTOČNÉHO STOLU

Řešení CUBE-R nabízí zákazníkům výběr ze dvou typů otočného stolu. Tyto dva otočné stoly se mezi sebou liší nosností a výběr by měl být uskutečněn na základě předpokládaného maximálního zatížení stolu. Je tedy nutné sečíst váhu měřeného dílu a přípravku. Na výběr jsou stoly s nosností:

  • 500 Kg
  • 1 500 Kg
CUBE_R_KALIBRACE

AUTOMATICKÁ KALIBRACE SYSTÉMU

Zákazník si také může sám zvolit, zda chce využít i možnost automatické kalibrace celého 3D měřicího systému. V případě zakoupení položky „ASSET PROTECTION“ si robotické pracoviště samo kontroluje, zda jsou přítomny kalibrační artefakty a celá kalibrace měřicího systému probíhá bez zásahu operátora. Eliminuje se tak lidská chyba a pracoviště je v maximálním bezpečí.

Díky automatické kalibraci je zaručeno naprosto přesné měření.

VXscan-R_5

VXSCAN-R

VXscan-R je software pro řízení celého inspekčního pracoviště CUBE-R. Obsluha v tomto softwaru učí systém, které všechny prvky na díle se mají naskenovat a s jakými parametry (rozlišení, čas uzávěrky, rychlost pohybu 3D skeneru, …). Na základě zadaných míst skenování software automaticky vypočte ideální dráhy robota a provede kompletní simulaci průběhu skenování i s detekcí kolizí. K naplánování kontroly kvality už nejsou potřeba experti na programování robotů.

Zaujal vás CUBE-R | Module?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty