Open menu

Geomagic FREEFORM

Komplexní profesionální organický designér pro tvorbu 3D modelů určených pro 3D tisk, formy a matrice.
Geomagic FREEFORM je komplexní řešení pro precizní práci s 3D modely v oblasti produktového designu. Umožňuje rychlou tvorbu 3D modelů.

Geomagic Freeform umožňuje uživatelům řešit složité konstrukční a výrobní problémy. Freeform je komplexní nástroj pro tvorbu organických 3D modelů. Často se využívá v těchto odvětvích: sochařství, tvorba organických ploch, zpracování naskenovaných dat, kombinace skenovaných dat s CAD modelem a další.
V pracovním prostředí tvoří model pomocí virtuální hlíny. Díky hmatovému stylusu můžete od software dostávat zpětnou vazbu a cítit tak v ruce každý detail své práce.

Poptávka produktu

Geomagic_Freeform_Game_Piece_350

Svoboda kreativity

Geomagic Freeform poskytuje návrhářům potřebnou flexibilitu, rychlost a jednoduchost při navrhování nových produktů, jako jsou hračky, miniatury, figuríny a mnoho dalších. Přední výrobci designových výrobků po celém světě se spoléhají na funkčnost software Geomagic Freeform a vyhrávají ocenění za neuvěřitelné návrhy v rekordních časech. Spojením virtuálního modelování a dotykového stylusu výrobci dosáhli komplexního řešení pro modelování organických tvarů ve 3D.

Geomaigc_Freeform_Medical_350

Aplikace v medicíně

Geomagic Freeform nabízí zdravotníkům a výrobcům implantátů výjimečnou sadu nástrojů pro návrh implantátů a přesnou výrobu. Pomocí software lze vytvářet i studijní modely, protézy, zakázkové chirurgické průvodce a protetika. Při kombinaci s CT and 3D skenováním mohou konstruktéři rychle a přesně vytvářet organické modely a dostat je do výroby v rekordním čase. Úspora času může zachránit lidský život.

Geomagic_Freeform_Electric_Kettle_350

Průmyslový design výrobků

Se software Geomagic Freeform lze rychle realizovat a vyrábět rozmanité tvary. Možnost svobodné tvorby organických tvarů dává konstruktérům náskok před klasickými metodami výroby pomocí CAD systémů. Nové výrobky tak mohou vznikat na základě skenů a představ konstruktérů.

Zaujal vás Geomagic FREEFORM?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty