Open menu

Geomagic SCULPT

Ideální řešení pro kreativní tvorbu organických 3D modelů a digitální sochařství, design a šperkařství.

Virtuální hlína a iluze doteku zajistí perfektní orientaci a umožní tak snadno a přirozeně vytvářet i složité organické tvary. Haptický 3D stylus TOUCH je dodáván spolu s Geomagic SCULPT a díky své schopnosti zprostředkovat hmat výrazně zefektivňuje práci s 3D modelem. Jedná se o nejpřirozenější způsob interakce s virtuálním objektem. Haptický 3D stylus TOUCH je dodáván spolu s Geomagic SCULPT.

Poptávka produktu

Sculpted_Tree_360

Virtuální modelování

Vytvořte přesně to, co chcete. Díky Geomagic Sculpt můžete snadno vytvářet nádherné organické tvary a formy jakkoliv složité. V programu modelujete pomocí virtuální hlíny, kterou upravujete dostupnými nástroji do požadovaného tvaru. Sculpt je velmi intuitivní a nevyžaduje předchozí zkušenosti s 3D programy. Pro ovládání software můžete použít tradiční PC myš, nebo rozšířit funkčnost a vjem pomocí stylusu Geomagic Touch™.

War_God_360

Konstrukční nástroje

Software umožňuje návrháři doladit na výsledném modelu každý detail. Sculpt také umožňuje vytvářet texturu libovolné složitosti a následně ji ukládat s výsledným modelem. Texturu můžete také vytvořit pomocí importu libovolného obrázku. Ihned uvidíte výsledek a můžete hotový model zaslat na 3D tiskárnu.

Haptic_360

Použijte hmat pro 3D modelování

Haptické zařízení od firmy 3D Systems poskytuje uživateli pomocí stylusu zpětnou vazbu. Uživatel „cítí“, jakou silou tlačí na objekt ve virtuálním prostředí, a má tak možnost pomocí hmatu ovlivňovat výsledný tvar modelu. Zařízení přenáší odpor dotek zpět k uživateli pomocí motorků v jednotlivých kloubech.  Toto haptické zařízení je ideální pro komerční použití i pro školské účely. Software lze používat i s obyčejnou myší.

Cube_Pro_360

Připraven pro 3D tisk

Modely ze software Geomagic Sculp jsou vždy bezproblémově tisknutelné na 3D tiskárnách. Nemusíte tak u modelů přemýšlet, zda náhodou nejsou otevřené, či je povrch nedokonalý. Sculpt má inteligentní nástroj pro vyhledávání problémů, které by při 3D tisku mohly vzniknout. Většinu problémů je schopen sám opravit. U větších problémů vám nabídne řešení. Celý pracovní postup se tedy velmi zjednodušuje a výstupem je vytisknutý kvalitní 3D model.

Zaujal vás Geomagic SCULPT?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty