Open menu

Geomagic Wrap

Geomagic Wrap pomáhá lidem z různých odvětví vytvářet tvarově náročné modely z naskenovaných dat. Tento program Vám pomůže rychle upravit naskenovaná data a převést je do dalších aplikací. Často ho používají umělci, archeologové, designéři a filmaři.

Wrap je snadno použitelný software za rozumnou cenu. Geomagic Wrap umožňuje uživatelům převést mračna bodů 3D do 3D polygonové sítě pro použití v oblasti výroby, analýzy, designu, zábavy, archeologie.

Poptávka produktu

Umeni

Umění a sochařství

Vytvořte perfektní umělecká díla a sochy a obnovte křehké archeologické artefakty pomocí 3D. Umělci a sochaři z celého světa pomocí Geomagic Wrap převádějí fyzické objekty do 3D prostředí. Výsledkem jsou reprezentativní 3D modely ve standardních formátech, které lze kdykoliv použít.

Film

3D modely pro analýzy, animace a filmové efekty

Wrap vám umožní rychle vytvářet perfektní, kompletní 3D modely fyzických objektů z 3D naskenovaných dat a použít je k dalším aplikacím, jako je analýza konečných prvků (FEA) a Computational Fluid Dynamics (CFD). Kromě toho mohou modely umělci a animátoři používat v aplikacích Maya, 3ds Max a další.

Archeologie

Archeologie

Archeologové mohou využít 3D data pro archivaci a plnou analýzu starého značení, které často není zjistitelné pouhým okem. Díky přímému výstupu dat z Geomagic Wrap je možné ihned vytisknout repliku daného nálezu. Studenti nebo návštěvníci muzea si mohou daný artefakt osahat a vnímat všemi smysly bez ohrožení originálu.

Zaujal vás Geomagic Wrap?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty