Open menu

MAXSHOT 3D

Optický 3D skener MaxSHOT 3D je doplňkový produkt, který přidává fotogrammetrickou přesnost a rychlost jiným produktům z nabídky Creaform. Toto vylepšení je vhodné aplikovat pro větší modely (cca 3 m a větší).

Výrobky firmy Creaform jsou proslulé svou přenosností, spolehlivostí a velmi snadným používáním s propracovaným designem.

MaxSHOT 3D lze používat i samostatně pro optickou kontrolu dílů. Na díl se umístí poziční body a po nasnímání jsou tyto značky okamžitě porovnány s CAD daty. Vyhodnocení odchylek je tak velmi rychlé a jednoduché.

Poptávka produktu

MaxSHOT3D-portability-photogrammetry-camera

Příklad použití

Firma vlastní skener HandySCAN a doposud skenovala díly kolem 1,5 m. Přesnost 0,05 mm jim bohatě postačovala. V současnosti pracují na projektech, kde musí skenovat součásti o šestimetrové délce. Přesnost skenu se tedy snížila na cca 0,32 mm. Díky přidání zařízení MaxSHOT 3D se přesnost na 6 m dlouhém díle udrží na 0,095 mm.

Top_MaXSHOT3D

Snadné použití

Díky propracovanému designu zařízení a pokročilému uživatelskému prostředí lze na základě série fotografií ze zařízení kompletně sestavit model s vysokou přesností. Celý proces snímání a sestavování pozičních značek do modelu je otázkou chvilky.

Pracovní postup je velmi jednoduchý:

  • Umístění několika kódových značek buď na objekt, který chceme skenovat, nebo okolo něj.
  • Vytvořit zařízením sérii fotografií skenovaného předmětu.
  • Spustit v programu automatickou tvorbu modelu pozičních značek z fotografií (triangulace fotografií).
MaxSHOT3D-optical-probing-system

Díky tomuto jednoduchému procesu jsou poziční body rychle a velmi přesně převedeny do 3D. Díky kalibračním tyčím umístěným kdekoliv v prostoru snímaní je celému modelu přidáno správné měřítko. Jakmile je pomocí fotogrammetrie vytvořen 3D model pozičních značek, můžeme tento soubor použít pro Creaform 3D přenosné skenery, nebo pro dotykový CMM skener. Skenery následně automaticky používají zachycené poziční značky zařízením MaxSHOT 3D s vysokou přesností pro své polohování v prostoru.

Zaujal vás MAXSHOT 3D?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty