Open menu

Cobot MetraSCAN-R

Pracoviště pro kontrolu dílů s kolaborativním robotem umožnuje řešit nestandardní zadání s nižšími pořizovacími náklady. Obsluha pracoviště je velmi jednoduchá a intuitivní.

Kolaborativní roboti neusnadňují pouze práci zaměstnancům a nejsou pouze předmětem rozhovorů. V našem případě pomáhají mnoha společnostem posunout rozměrovou kontrolu do vyšších úrovní i s nižším finančním rozpočtem. Nižší pořizovací cena je jen jeden z faktorů, které společnosti oceňují na tomto typu řešení. Další výhodou je i nenáročné přesunutí měřicího pracoviště v případě reorganizace výroby. Hlavními rozdíly mezi průmyslovými roboty a kolaborativními jsou předpokládaná životnost a velikost robotických ramen.

Poptávka produktu

MetraSCAN 3D-R Cobot_Dash pannel-5

VÝHODY PRACOVIŠTĚ S KOLABORATIVNÍM ROBOTEM

Automatizované kontrolní pracoviště pro rozměrovou kontrolu dílů s využitím kolaborativního robota přináší společnostem mnoho výhod. Za nejpřednější výhody považujeme:

  • KAŽDÉ PRACOVIŠTĚ JE ZVLÁŠŤ NAVRŽENÉ NA ZÁKAZNÍKOVI PROJEKTY
  • LEHKÝ PŘESUN PRACOVIŠTĚ NA NOVOU POZICI
  • NIŽŠÍ POŘIZOVACÍ NÁKLADY
  • JEDNODUCHOST CELÉHO PRACOVIŠTĚ
MetraSCAN-R_cobot__VXscan-R_2

PROGRAMOVÁNÍ A OBLUHA

Uživatel nemusí mít žádné zkušenosti s programováním robotů. Program VXscan-R generuje a hlídá kolize sám díky digitálnímu dvojčeti. Uživatel pouze na nahraném CAD modelu ukáže které místa chce skenovat a program vše ostatní zařídí sám. Po virtuální simulaci v počítači lze ihned bezpečně měřicí proces spustit na reálném robotu. Kontrolor tedy dokáže sám rychle nastavit nový měřicí proces bez nutnosti dalších odborníků.

MetraSCAN 3D-R Cobot_Dash pannel-6

AUTOMATIZOVANÝ PROCES BEZ OMEZENÍ

Díky robotickému 3D skenování jsme schopni zaručit, že generované inspekční protokoly nebo výrobní statistiky budou:

  • VŽDY VYPOČTENY S MAXIMÁLNÍ PŘESNOSTÍ
  • GENEROVÁNY BEZ OHLEDU NA PŘÍTOMNOST ZKUŠENÝCH OPERÁTORŮ
  • POKAŽDÉ SE STEJNĚ NASKENOVANÝMI MÍSTY
  • POČÍTÁNY BEZ OHLEDU NA LIDSKÉ ZDROJE

Zaujal vás Cobot MetraSCAN-R?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a v případě zájmu připravíme nezávaznou nabídku.

Podobné produkty